PlusLiga: zwycięstwo...

PlusLiga: zwycięstwo Lotosu Trefla w Warszawie

Lotos Trefl Gdańsk wygrał w Warszawie z ONICO AZS-em Politechniką 3:1 w niedzielnym meczu 22. kolejki PlusLigi.
PlusLiga: ONICO AZS...

PlusLiga: ONICO AZS Politechnika zwycięża w Częstochowie

ONICO AZS Politechnika Warszawska pokonała częstochowian 3:1 w poniedziałkowym meczu 21. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: trzy punkty radomian na otwarcie 11. kolejki

Siatkarze Cerradu Czarnych Radom pokonali ONICO AZS Politechnikę Warszawską 3:1 we wtorkowym meczu 11. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: zwycięstwa ONICO AZS Politechniki i PGE Skry

ONICO AZS Politechnika Warszawska i PGE Skra Bełchatów to drużyny, które odniosły zwycięstwa w piątkowych meczach 10. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: akademickie derby dla częstochowian

AZS Częstochowa pokonał ONICO AZS Politechnikę Warszawską 3:1 w poniedziałkowym meczu 6. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: ONICO AZS Politechnika lepsza od Indykpolu

ONICO AZS Politechnika Warszawska pokonała Indykpol AZS Olsztyn 3:1 w sobotnim meczu 4. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: trzysetowa wygrana warszawian

ONICO AZS Politechnika Warszawska wygrała w trzech setach z beniaminkiem Espadonem Szczecin w piątkowym meczu 3. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: trzysetowe zwycięstwo warszawian

ONICO AZS Politechnika Warszawska wygrała w trzech setach z Łuczniczką Bydgoszcz w sobotnim meczu 2. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: trzysetowe zwycięstwo Asseco Resovii w Warszawie

Asseco Resovia Rzeszów wygrała w trzech setach z ONICO AZS Politechniką Warszawską w sobotnim meczu 1. kolejki PlusLigi.

PlusLiga: AZS Politechnika wyrównuje na 1:1 w rywalizacji z Jastrzębiem

AZS Politechnika Warszawska wygrała po tie-breaku z Jastrzębskim Węglem i wyrównała stan rywalizacji na 1:1 w meczach o siódme miejsce PlusLigi.