OSHEE nowym sponsorem Legii Warszawa

OSHEE nowym sponsorem Legii...
Firma OSHEE została Oficjalnym Dostawcą Produktów Funkcjonalnych Legii Warszawa, piłkarskiej Akademii Legii oraz Legia Soccer Schools.

Produktów marki używać będzie pierwsza drużyna Legii, dodatkowo logo OSHEE pojawi się na koszulkach wszystkich roczników młodzieżowych Klubu. Kontrakt obowiązywać będzie do 30 czerwca 2018 roku.

Marka OSHEE, której głównym założeniem jest promowanie aktywnego trybu życia, konsekwentnie realizuje swoją strategię, w którą idealnie wpisuje się sponsoring sportowy. Kolejnym klubem, z którym firma podpisała kontrakt, jest Legia Warszawa - mistrz Polski i uczestnik piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA. Jednym z filarów współpracy będzie szeroki zakres działań marki OSHEE w szkółkach piłkarskich Legii dla dzieci. OSHEE jest pierwszym sponsorem, który świadomie zdecydował się na poważne wejście w młodzieżową piłkę Legii Warszawa.  

Akademia Piłkarska Legii Warszawa jest wyjątkowym projektem w skali kraju, który ma na celu kompleksowe wyszkolenie przyszłego pokolenia polskich piłkarzy - lepszych, ambitniejszych i bardziej świadomych wyzwań, jakie niesie za sobą kariera profesjonalnego zawodnika. Z kolei celem ogólnopolskiego programu „Legia Soccer Schools” jest zabawa poprzez sport oraz edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród dzieci i młodzieży poprzez promocję aktywnego stylu życia w oparciu o trening piłkarski na najwyższym możliwym poziomie, poprzez budowanie sieci szkółek piłkarskich w całej Polsce. 

- Młodzież jest przyszłością naszego Klubu, na jej wychowaniu chcemy zbudować solidny fundament rozwoju Legii. Cieszę się, że udało nam się pozyskać sponsora, który identyczną wizję wpisuje w swoją działalność marketingową. Od dawna staramy się, by naszemu Klubowi towarzyszyli partnerzy, którzy w swoich dziedzinach są absolutnymi liderami. Marka OSHEE odpowiedzialna jest za produkty, których przedstawiać nie trzeba, a dodatkowo przyświeca jej cel dokładnie pokrywający się z tym, co i dla nas jest niezwykle istotne: sport jako sposób na życie i element harmonijnego rozwoju młodych ludzi, którzy pewnego dnia będą mieli szansę zasilić szeregi seniorskiej drużyny walczącej o najwyższe cele w kraju, jak i poza jego granicami - dodaje Jakub Szumielewicz, Wiceprezes Zarządu warszawskiej Legii.

Ważnym punktem współpracy z Legią będzie również nawiązanie aktywnej współpracy z Fundacją Legii.  Dodatkowo marka będzie obecna podczas wybranych spotkań meczowych, produkty dostępne będą w wybranych punktach sprzedaży Legii. 


Zobacz także:
Robert Lewandowski wraz z marką OSHEE wspierają reprezentację Polski Amp futbol Nowa drużyna Bartosza Giemzy z szansą na mistrzostwo w Enduro MTB Nowy kontrakt OSHEE oraz Ekstraklasy S.A. Legia Warszawa - SKK Siedlce 92:82 (relacja) Tomas Necid wypożyczony do Legii Warszawa!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |