Oglądaj mecz Szwajcaria-Polska w Strefie kibica Coca-Cola w Multikinie!

Oglądaj mecz...
Udało się! Wyszliśmy z grupy i mamy apetyt na dużo więcej. W Strefach kibica Coca-Cola w sieci Multikino można oglądać na wielkim ekranie mecze UEFA EURO 2016.

Już teraz zapraszamy na mecz między Polską i Szwajcarią - już w najbliższą sobotę 25 czerwca. 

Coca-Cola ma zaszczyt zaprosić wszystkich spragnionych sportowych emocji do wspólnego oglądania meczów UEFA EURO 2016. 25 czerwca o 14:45 każdy będzie mógł obejrzeć w Strefie kibica Coca-Cola na wielkim ekranie mecz Polska-Szwajcaria. Wystarczy zakupić specjalny Zestaw Kibica w cenie 29,90 zł. W jego skład wchodzą: napój 0,7l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz gadżet piłkarski. Do każdego zestawu jest dodawane także darmowe jednoosobowe zaproszenie do Strefy kibica Coca-Cola. Zaproszenie można wymienić w kasie biletowej na bezpłatną miejscówkę na wybrany przez siebie mecz UEFA EURO 2016. Już dziś można zarezerwować miejsce na sali kinowej przez stronę www.multikino.pl.

W sobotę na naszych widzów czeka emocjonujący pokaz pierwszego meczu Polaków po historycznym wyjściu z Grupy. Oglądany na żywo w Strefie kibica Coca-Cola w kinie da dodatkowy dreszczyk emocji wywołany możliwością wspólnego kibicowania w atmosferze zbliżonej do tej panującej na stadionie. 

Jednocześnie od 25 czerwca w Strefach kibica Coca-Cola będzie można zobaczyć mecze ⅛ finału. Miejscówkę w Strefie kibica Coca-Cola można wygrać również w konkursach na Fan Page’u Multikino Polska na Facebooku. 

Strefy kibica Coca-Cola są w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Warszawa Złote Tarasy, Zabrze. 


Zobacz także:
EHF Euro Szwecja 2016: triumf Norweżek! EHF Euro Szwecja 2016: ambitna gra Polek, ale porażka z Niemkami EHF Euro Szwecja 2016: druga wygrana Francuzek w "polskiej" grupie EHF Euro Szwecja 2016: Słowenki ograły gospodynie! EHF Euro Szwecja 2016: Serbki lepsze od Hiszpanek! EHF Euro Szwecja 2016: druga porażka Polek

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |