Olimpiada: występ polskiej reprezentacji rozczarował

Olimpiada: występ...
Większość internautów (57%) nie jest zadowolona z występu polskiej reprezentacji podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

Jednocześnie aż 58% respondentów uważa, że olimpiada była większym sukcesem reprezentacji Polski niż EURO 2012. Zdania co do tego, która z tych imprez była bardziej interesująca są podzielone: 52% badanych twierdzi, że EURO 2012, 48%, że Igrzyska Olimpijskie w Londynie - wynika z sondażu ARC Rynek i Opinia przeprowadzonego tuż po zakończeniu olimpiady.

„Trzydzieste miejsce Polski w klasyfikacji medalowej rozczarowało Polaków, zwłaszcza, że część sportowców, z którymi kibice wiązali największe nadzieje, wróciła bez medali. Jednocześnie z naszego sondażu wynika, że spora grupa kibiców – aż 39% – pozytywnie ocenia występ Polaków na olimpiadzie, co oznacza, że doceniamy wysiłek polskich sportowców, mimo iż w wielu przypadkach nie przyniósł on zwycięstwa” – mówi Adam Czarnecki z ARC Rynek i Opinia. 

O badaniu:

Badanie zostało przeprowadzone w dniu 12.08.2012 metodą CAWI (badania on-line) na reprezentatywnej pod względem wieku, płci i miejsca zamieszkania próbie respondentów N=500. 
Zobacz także:
Podwójna krótka: reprezentacja mężczyzn w 2012 roku Olimpiada w Londynie pozytywnie wpłynęła na promocję Wielkiej Brytanii Władimir Alekno: Sytuacja jest mniej więcej normalna IO Londyn 2012: Asadauskaite mistrzynią w pięcioboju nowoczesnym IO Londyn 2012: Chorwacja mistrzem w piłce wodnej

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |