Oscar Martin Hernandez pierwszym wzmocnieniem Miedzi!

Oscar Martin Hernandez...
27-letni Oscar Martin Hernandez został nowym zawodnikiem Miedzi. Hiszpan występuje najczęściej na lewym skrzydle, ale może też zagrać jako środkowy pomocnik lub napastnik.

W minionym sezonie w zespole La Roda zagrał w 37 meczach, w których zdobył 7 bramek i miał 7 asyst. 

Lewonożny Oscar Martin Hernandez mierzy 174 cm i jest szybkim zawodnikiem, obdarzonym bardzo dobrą techniką użytkową. To dobry drybler, który po minięciu rywala potrafi nie tylko dograć w pole karne, ale też zejść do środka boiska i celnie strzelić na bramkę, a dysponuje mocnym i precyzyjnym strzałem. W minionym sezonie występował w zespole La Roda w III lidze hiszpańskiej, gdzie rozegrał 37 meczów, strzelił w nich 7 bramek i miał 7 asyst. Dodajmy, że największym atutem zawodnika z Półwyspu Iberyjskiego jest szybkość. Mimo zmęczenia sezonem i długą podróżą do Legnicy Hernandez świetnie zaprezentował się na testach szybkościowych, w których osiągnął najlepszy wynik z całego zespołu Miedzi. Hiszpan przeszedł już pomyślnie testy medyczne i podpisał z Miedzią roczny kontrakt! - Bardzo się cieszę, że zagram w Miedzi. Wiem, że klub ma ambitne cele i jest dobrze zorganizowany. Bardzo dobre opinie o Miedzi potwierdzili mi też inni zawodnicy z Hiszpanii, którzy występują w Polsce. Jestem podekscytowany wizytą w Legnicy i już nie mogę się doczekać nowego sezonu - powiedział zawodnik po podpisaniu umowy z Miedzią.


fot. B. Hamanowicz / Miedź...
fot. B. Hamanowicz / Miedź LegnicaZobacz także:
Mladen Bartulović wzmocni Miedź! Dejan Djermanović nowym zawodnikiem Miedzi Legnica! CARGOUNIT sponsorem Miedzi Legnica! Miedź wznowiła treningi - 21 piłkarzy na pierwszych zajęciach Bramkostrzelny Marquitos wraca do Miedzi! Petteri Forsell zostaje w Miedzi i pomoże w walce o awans!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |