Oskar dla Lecha - umowa z nowym przewoźnikiem podpisana

Oskar dla Lecha - umowa z...
W czwartek po południu podpisana została umowa z nowym Oficjalnym Przewoźnikiem Lecha Poznań.

To poznańskie Centrum Turystyki Oskar, ekspert rynku turystyki autokarowej i jeden z najlepszych, sprawdzonych i rzetelnych touroperatorów i biur turystycznych w Polsce. Swoje podpisy na kontrakcie złożyli prezesi Karol Klimczak i Janusz Szymański.

Od teraz I drużyna Kolejorza będzie podróżowała autokarem poznańskiej firmy, która lideruje na rynku touroperatorów w Polsce.

- W Oskarze zależy nam na tym, by nasi klienci zawsze podróżowali w najlepszych i najbardziej komfortowych warunkach, a po długiej jeździe opuszczali autokary uśmiechnięci i wypoczęci. To samo otrzymują też od nas piłkarze Kolejorza, którym życzę samych zwycięstw nawet po najdłuższych trasach - mówi Janusz Szymański, prezes zarządu firmy Oskar.

Umowa z CT Oskar obejmuje szereg innych obustronnych świadczeń. Nowy Oficjalny Przewoźnik Lecha objął swoim patronatem wiosenną akcję „Kibicuj z Klasą”, która jesienią (podczas meczu z Arką Gdynia) zakończyła się olbrzymim sukcesem i rekordem, a także dała Kolejorzowi pierwsze miejsce w rankingu meczów z najwyższą frekwencją w obecnym sezonie Lotto Ekstraklasy.

Nie zabraknie też konkursów dla Kibiców, w których przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci wycieczek oferowanych przez partnera. Pierwszej odsłony wspólnej zabawy można spodziewać się już w najbliższych dniach.

- Piłkarze i sztab spędzają w autokarze wiele godzin, dla nas bardzo ważne jest ich bezpieczeństwo i komfort dlatego cieszę się, że podpisujemy umowę z liderem rynku, posiadającym najnowocześniejszą flotę autokarów w kraju. Ważny jest też fakt nawiązania współpracy z wielkopolską firmą, która bardzo mocno kibicuje Lechowi - zdradza prezes Lecha, Karol Klimczak. - Bardzo mocna i sprawdzona pozycja na rynku gwarantują, że jakość wspólnych działań będzie stała na najwyższym poziomie.

Autokar, którym będzie podróżować I drużyna Lecha Poznań zostanie obrandowany barwami Klubu i oficjalnie przedstawiony za kilka miesięcy. Do tego czasu zespół będzie podróżować pojazdem o równie wysokim standardzie, który na ten okres również zyska niebiesko-białe kolory.

- Do naszej dyspozycji będzie bardzo wysokiej klasy, ekskluzywny autobus, jakim do tej pory nie podróżowaliśmy - zdradza Jan Wojciak, dyrektor Działu Sprzedaży w klubie. - Zostanie wyprodukowany specjalnie dla nas, na nasze zamówienie, będzie dostosowany do naszych potrzeb. Model został już przez nas wybrany, pozostaje czekać na jego przyjazd przed INEA Stadion.

Umowa o współpracy została zawarta na 5 lat.


fot. lechpoznan.pl /...
fot. lechpoznan.pl / Przemysław SzyszkaZobacz także:
Wołodymir Kostewicz piłkarzem "Kolejorza" Kostewicz na testach w Lechu Puchacz podpisał nowy kontrakt z Lechem Serafin z nowym kontraktem w Poznaniu Bjelica chce odbudować kolejnego napastnika "Kolejorza"

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |