PGE Ekstraliga: wyniki 8. kolejki

PGE Ekstraliga: wyniki 8....
Stal Gorzów pokonała mistrza FOGO Unię Leszno 53:37 w niedzielnym meczu 8. kolejki PGE Ekstraligi.

Wyniki 8. kolejki:

FOGO Unia Leszno - Stal Gorzów 37:53

Stal Gorzów 53: Niels Kristian Iversen 8+1 (3,2,1,2*,0), Michael Jepsen Jensen 2+1 (1,1*,0,-), Przemysław Pawlicki 6+2 (0,2*,2,2*,0), Matej Zagar 9+1 (3,3,1*,t,2), Krzysztof Kasprzak 11+2 (3,2*,2,2*,2), Bartosz Zmarzlik 15 (3,3,3,3,3), Adrian Cyfer 2 (1,1,0).

FOGO Unia Leszno 37: Piotr Pawlicki 8 (0,1,3,1,3), Tobiasz Musielak 4 (2,w,1,0,1), Nicki Pedersen 9 (2,0,3,1,3), Peter Kildemand 3+1 (1*,1,-,1), Grzegorz Zengota 11+1 (2,3,2*,3,0,1), Bartosz Smektała 2 (2,0,0,0), Daniel Kaczmarek 0 (0,d,-).

MRGARDEN GKM Grudziądz - Unia Tarnów 43:47

Unia Tarnów 47: Leon Madsen 12+2 (3,1*,3,3,2*), Piotr Świderski 5+1 (0,2,2*,1,0), Kenneth Bjerre 9 (2,3,2,1,1), Mikkel Michelsen 3+2 (0,2*,1*,0), Janusz Kołodziej 15 (3,3,3,3,3), Patryk Rolnicki 2 (2,w,0), Arkadiusz Madej 1 (0,1,0).

MRGARDEN GKM Grudziądz 43: Antonio Lindbaeck 9+1 (1*,0,2,3,3), Tomasz Gollob 4+1 (2,1,1*,-,-), Rafał Okoniewski 8 (3,2,1,2,0), Krzysztof Buczkowski 3+1 (1,1,0,1*), Artem Laguta 11 (2,3,3,d,2,1), Marcin Nowak 7+2 (3,0,0,2*,2*), Mike Trzensiok 1 (1,0,-).

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - BETARD Sparta Wrocław 46:44

BETARD Sparta Wrocław 44: Tai Woffinden 15 (1,3,3,3,2,3), Szymon Woźniak 1 (0,1,0,-), Maciej Janowski 8 (1,2,2,1,2), Tomasz Jędrzejak 2+2 (0,1*,1*,0,-), Vaclav Milik 10+2 (3,1,2,2*,2*), Adrian Gała 5+1 (2*,0,3,0), Damian Dróżdż 3 (3,0,0).

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 46: Patryk Dudek 14 (3,3,3,3,2,d), Andriy Karpov 5+2 (2*,0,1,1*,0,1), Jason Doyle 12+1 (2*,3,2,1,3,1), Jarosław Hampel ZZ, Piotr Protasiewicz 13+1 (2,2*,2,3,1,3), Sebastian Niedźwiedź 1 (1,0,0), Krystian Pieszczek 1+1 (0,1*,0).

ROW Rybnik - Get Well Toruń 34:56

Get Well Toruń 56: Martin Vaculik 10+1 (3,3,0,2,2*), Kacper Gomólski 5 (1,1,3,0,-), Chris Holder 12+2 (3,3,1*,3,2*), Adrian Miedziński 3 (0,1,2,-), Greg Hancock 14+1 (3,2*,3,3,3), Paweł Przedpełski 12+2 (3,3,2*,1*,3), Dawid Krzyżanowski 0 (0,0,0).

ROW Rybnik 34: Andreas Jonsson 5 (t,2,2,1,0), Damian Baliński 3+1 (2,0,1*,-,-), Max Fricke 7 (2,0,2,2,1,1), Rune Holta 3+2 (1*,1,1*,0), Grigorij Laguta 11+1 (2,2,3,1*,3,d), Robert Chmiel 1+1 (1*,-,0), Kacper Woryna 3+1 (0,2,1*,0,0).

Tabela:
1. Stal Gorzów - 12 pkt +80
2. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - 9 pkt +5
3. Get Well Toruń - 8 pkt +26
4. MRGARDEN GKM Grudziądz - 7 pkt -36
5. Fogo Unia Leszno - 5 pkt -8
6. Unia Tarnów - 4 pkt -28
7. ROW Rybnik - 3 pkt -5
8. Betard Sparta Wrocław - 3 pkt -34




Zobacz także:
Żużlowcy PGE Ekstraligi w roli modeli Kibice PGE Ekstraligi razem na szczytny cel Rosnąca popularność PGE Ekstraligi w nSport+. Ponad pół miliona widzów na trybunach Finałowy szał biletowy w Toruniu! Speedway w nc+: Wielka walka o finał PGE Ekstraligi Sportowy tydzień w nc+: Półfinały PGE Ekstraligi oraz turniej golfowy Omega European Masters

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |