Żużlowcy PGE Ekstraligi w...

Żużlowcy PGE Ekstraligi w roli modeli

W drugiej połowie grudnia ukaże się oficjalny kalendarz na 2017 rok z udziałem dziesięciu żużlowców PGE Ekstraligi. Już dziś można zobaczyć, jak wyglądała sesja fotograficzna w kopalni.
PGE IMME 2017-2018 w Gdańsku

PGE IMME 2017-2018 w Gdańsku

Przez najbliższe dwa sezony PGE indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi będą rozgrywane na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku.

Kibice PGE Ekstraligi razem na szczytny cel

Do końca listopada można licytować trzy unikalne plastrony Krystiana Pieszczka, Piotra Protasiewicza i Grigorija Laguty.

Rosnąca popularność PGE Ekstraligi w nSport+. Ponad pół miliona widzów na trybunach

Ponad pół miliona kibiców na stadionach, a także blisko dwieście tysięcy widzów przed telewizorami. Taki jest plon zakończonego niedawno sezonu PGE Ekstraligi na ośmiu obiektach Najlepszej Żużlowej Ligi Świata i na nc+, która transmitowała mecze.

Najlepsi żużlowcy nagrodzeni podczas Gali PGE Ekstraligi

Bartosz Zmarzlik i Tomasz Gollob to żużlowcy, którzy zdominowali Galę PGE Ekstraligi i otrzymali na niej najwięcej nagród.

Gala PGE Ekstraligi: uroczyste podsumowanie sezonu na żywo w nSport+

Najbliższy poniedziałek będzie prawdziwym świętem polskiego żużla.

Uroczyste podsumowanie sezonu żużlowego - 3 października w nSport+

Pięćset osób zaszczyci swoją obecnością Galę PGE Ekstraligi, która już 3 października odbędzie się w Warszawie i podsumuje nie tylko sezon 2016 w Najlepszej Żużlowej Lidze Świata, ale także minione dziesięciolecie rozgrywek.

Finałowy szał biletowy w Toruniu!

W najbliższą niedzielę 18 września toruński GetWell podejmie gorzowską Stal w pierwszym finale PGE Ekstraligi. W Grodzie Kopernika zapadła euforia biletowa.

Speedway w nc+: Wielka walka o finał PGE Ekstraligi

Walka o finał PGE Ekstraligi, czyli faza play-off najlepszej żużlowej ligi świata już w niedzielę na antenie nSport+. W pierwszym półfinale zmierzą się zespoły BETARD Sparty Wrocław i Stali Gorzów (16:00, nSport+).

PGE IMME: Pieszczek najlepszy w Gdańsku!

Krystian Pieszczek z Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra perfekcyjnie wykorzystał znajomość gdańskiego owalu i w finale pokonał Grigorija Lagutę (ROW Rybnik) oraz Piotra Protasiewicza (również Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra).

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com