GLS Poland Oficjalnym...

GLS Poland Oficjalnym Partnerem PGE Ekstraligi

Firma kurierska GLS Poland została Oficjalnym Partnerem PGE Ekstraligi. Umowę podpisano na dwa sezony - 2018 i 2019. To kolejny, po przedłużeniu sponsoringu Żużlowej Reprezentacji Polski, wkład firmy w rozwój czarnego sportu.
Wraca PGE Ekstraliga -...

Wraca PGE Ekstraliga - najlepsza żużlowa liga świata!

Zaczynamy z wysokiego "C", czyli rewanżu za zeszłoroczny finał! Spotkanie BETARD SPARTA Wrocław - FOGO UNIA Leszno rozpocznie kolejny sezon najlepszej żużlowej ligi świata - PGE Ekstraligi.

Szeroka kadra kluczem w najlepszej żużlowej lidze świata. Leszno faworytem bukmacherów

Rusza sezon żużlowy w Polsce. Gwiazdy speedwaya na początku będą walczyć na toruńskiej Motoarenie w turnieju Best Pairs.

Żużlowcy PGE Ekstraligi w roli modeli

W drugiej połowie grudnia ukaże się oficjalny kalendarz na 2017 rok z udziałem dziesięciu żużlowców PGE Ekstraligi. Już dziś można zobaczyć, jak wyglądała sesja fotograficzna w kopalni.

PGE IMME 2017-2018 w Gdańsku

Przez najbliższe dwa sezony PGE indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi będą rozgrywane na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku.

Kibice PGE Ekstraligi razem na szczytny cel

Do końca listopada można licytować trzy unikalne plastrony Krystiana Pieszczka, Piotra Protasiewicza i Grigorija Laguty.

Rosnąca popularność PGE Ekstraligi w nSport+. Ponad pół miliona widzów na trybunach

Ponad pół miliona kibiców na stadionach, a także blisko dwieście tysięcy widzów przed telewizorami. Taki jest plon zakończonego niedawno sezonu PGE Ekstraligi na ośmiu obiektach Najlepszej Żużlowej Ligi Świata i na nc+, która transmitowała mecze.

Najlepsi żużlowcy nagrodzeni podczas Gali PGE Ekstraligi

Bartosz Zmarzlik i Tomasz Gollob to żużlowcy, którzy zdominowali Galę PGE Ekstraligi i otrzymali na niej najwięcej nagród.

Gala PGE Ekstraligi: uroczyste podsumowanie sezonu na żywo w nSport+

Najbliższy poniedziałek będzie prawdziwym świętem polskiego żużla.

Uroczyste podsumowanie sezonu żużlowego - 3 października w nSport+

Pięćset osób zaszczyci swoją obecnością Galę PGE Ekstraligi, która już 3 października odbędzie się w Warszawie i podsumuje nie tylko sezon 2016 w Najlepszej Żużlowej Lidze Świata, ale także minione dziesięciolecie rozgrywek.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com