Marko Tarabochia z nowym kontraktem

Marko Tarabochia będzie graczem ORLEN Wisły Płock przez kolejne dwa sezony. Nowa umowa reprezentanta Bośni i Hercegowiny zacznie obowiązywać od 1 lipca br.
PGNiG Superliga: wyjazdowe...

PGNiG Superliga: wyjazdowe zwycięstwa Orlen Wisły i Vive Tauronu

Orlen Wisła Płock i Vive Tauron Kielce to drużyny, które odniosły zwycięstwa w środowych meczach 19. kolejki PGNiG Superligi.

PGNiG Superliga: dzielna postawa Stali, Vive odjechało w drugiej połowie!

Pomimo niezwykle zaciętej pierwszej połowy, to kielczanie odnieśli wyraźne zwycięstwo w meczu. Stal Mielec zaprezentowała się niezwykle walecznie, ale musiała uznać wyższość Mistrza.

PGNiG Superliga: Vive Tauron pokonuje Piotrkowianina

Vive Tauron Kielce pokonał Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 30:19 w czwartkowym meczu 16. kolejki PGNiG Superligi.

PGNiG Superliga: wyjazdowe zwycięstwa Orlen Wisły i Gwardii

Orlen Wisła Płock i Gwardia Opole to drużyny, które odniosły zwycięstwa w środowych meczach 16. kolejki PGNiG Superligi.

Vive Tauron Kielce wspiera projekt budowy protezy serca dla dzieci!

Poznajgwiazde.pl to nowatorska inicjatywa, dzięki której można spełnić marzenia i spotkać się ze znaną osobą ze świata filmu, muzyki, sportu, telewizji czy sztuki.

Ekstraklasa Live Park wyprodukuje mecze PGNiG Superligi!

Mecze piłki ręcznej zostaną wyprodukowane na zlecenie platformy nc+, która była organizatorem konkursu. Współpraca potrwa aż trzy sezony: w sezonie 2016/2017, 2017/2018 i 2018/2019.

Adam Borbely zasili szeregi "Nafciarzy"

Bramkarz Telekom Veszprém Adam Borbely po zakończeniu obecnego sezonu dołączy do ekipy Nafciarzy. SPR Wisła Płock podpisała z 21-letnim graczem z Węgier dwuletni kontrakt.

Michał Daszek przed wznowieniem rozgrywek: Jesteśmy gotowi

W środę po ponad miesięcznej przerwie na ligowe boisko ponownie wybiegną piłkarze ręczni ORLEN Wisły Płock. W pierwszym oficjalnym meczu w 2017 roku zmierzą się na wyjeździe z NMC Górnikiem Zabrze.