PŚ w wioślarstwie: triumf polskiej czwórki podwójnej w Lucernie!

PŚ w wioślarstwie: triumf...
Polki w składzie - Maria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus oraz Monika Ciaciuch triumfowały w czwórce podwójnej w zawodach wioślarskiego Pucharu Świata w szwajcarskiej Lucernie.

Wyniki Pucharu Świata w Lucernie:

Kobiety:

Jedynka:

1. Kimberley Brennan (Australia) - 7:28.38
2. Genevra Stone (USA) +2.60
3. Miroslava Topinkova Knapkova (Czechy) +3.89

Jedynka wagi lekkiej:

1. Anja Noske (Niemcy) - 7:34.60
2. Aja Holmegaard Runge (Dania) +2.14
3. Zoe McBride (Nowa Zelandia) +4.25

Dwójka bez sterniczki:

1. Felice Mueller, Grace Luczak (USA) - 7:06.36
2. Genevieve Behrent, Rebecca Scown (Nowa Zelandia) +1.48
3. Meghan Musnicki, Eleanor Logan (USA) +4.95

Dwójka podwójna:

1. Donata Vistartaite, Milda Valciukaite (Litwa) - 6:52.07
2. Sally Kehoe, Genevieve Horton (Australia) +0.69
3. Aikaterini Nikolaidou, Sofia Asoumanaki (Grecja) +2.77

Dwójka podwójna wagi lekkiej:

1. Lindsay Jennerich, Patricia Obee (Kanada) - 7:10.40
2. Kirsten McCann, Ursula Grobler (RPA) +1.07
3. Sophie Mackenzie, Julia Edward (Nowa Zelandia) +1.20

Czwórka podwójna:

1. Polska - 6:32.670
2. Niemcy +1.65
3. Holandia +2.03

Skład Polek: Maria Springwald, Joanna Leszczyńska, Agnieszka Kobus, Monika Ciaciuch.

Ósemka:

1. USA - 6:01.12
2. Wielka Brytania +0.83
3. Nowa Zelandia +2.89

Mężczyźni:

Jedynka:

1. Mahe Drysdale (Nowa Zelandia) - 6:54.11
2. Ondrej Synek (Czechy) +3.32
3. Angel Fournier Rodriguez (Kuba) +5.20

Jedynka wagi lekkiej:

1. Luka Radonić (Chorwacja) - 6:55.87
2. Lukas Babac (Słowacja) +0.05
3. Stany Delayre (Francja) +0.62

Dwójka bez sternika:

1. Eric Murray, Hamish Bond (Nowa Zelandia) - 6:48.57
2. Roel Braas, Mitchel Steenman (Holandia) +2.48
3. Nathaniel Reilly-O'Donnell, Matthew Tarrant (Wielka Brytania) +2.48

Dwójka bez sternika wagi lekkiej:

1. Joel Cassells, Sam Scrimgeour (Wielka Brytania) - 6:31.03
2. Augustin Mouterde, Alexis Guerinot (Francja) +1.72
3. Lorenzo Tedesco, Piero Sfiligoi (Włochy) +2.77

Dwójka podwójna:

1. Martin Sinkovic, Valent Sinkovic (Chorwacja) - 6:14.31
2. Robert Manson, Christopher Harris (Nowa Zelandia) +1.94
3. Rolandas Mascinskas, Saulius Ritter (Litwa) +3.31

Dwójka podwójna wagi lekkiej:

1. Pierre Houin, Jeremie Azou (Francja) - 6:19.26
2. Kristoffer Brun, Are Strandli (Norwegia) +2.55
3. James Thompson, John Smith (RPA) +3.16

Czwórka bez sternika:

1. Wielka Brytania - 5:55.48
2. Australia +0.27
3. Holandia +2.81

Czwórka bez sternika wagi lekkiej:

1. Nowa Zelandia - 6:02.14
2. Szwajcaria +1.78
3. Dania +2.29

Czwórka podwójna:

1. Australia - 5:48.49
2. Wielka Brytania +2.89
3. Szwajcaria +4.69
4. Polska +6.24

Skład Polaków: Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski, Dariusz Radosz, Wiktor Chabel.

Ósemka:

1. Holandia - 5:28.56
2. Niemcy +1.74
3. USA +1.98




Zobacz także:
PŚ w wioślarstwie: Fularczyk i Madaj najlepsze w dwójce podwójnej w Poznaniu! PŚ w wioślarstwie: trzecie miejsce Kowalskiego w Poznaniu! PŚ w wioślarstwie: Fularczyk i Madaj oraz czwórka podwójna najlepsze w Varese!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |