PUMA startuje z kampanią “We Are THE Arsenal”

PUMA startuje z kampanią...
Z rozmachem startuje nowa kampania reklamowa PUMA wokół marki Arsenal, klubu angielskiej Premier League.

Pierwszy - mający dziś swoją premierę - film rozpoczyna serię materiałów ukazujących życie kibiców Arsenalu zarówno w teraźniejszości, jak i przeszłości.

“We Are THE Arsenal” - jak nazywa się szereg działań niemieckiej marki wokół angielskiego klubu - to kampania, która ma ukazać pasję fanów „The Gunners” oraz ich dumę z kibicowania tak utytułowanemu klubowi. Hasło kampanii odnosi się do faktu, iż klub z północnego Londynu jest pierwszym w historii zarejestrowanym jako „THE Arsenal” właśnie.

Mający dziś swoją premierę klip otwiera serię pięcioodcinkowego mini-dokumentu o kibicach Arsenalu, w którym wystąpią gwiazdy obecnego składu „Kanonierów”, jak i członkowie słynnego zespołu „The Invincibles” („Niepokonani”). Swój udział w kampanii PUMA potwierdzili już Santi Cazorla, Hector Bellerin, Thierry Henry, Robert Pires i Freddie Ljungberg. Gwiazdom europejskiej piłki towarzyszyć będą fani z Londynu, Bombaju, Szanghaju i Nowego Jorku. Każdy z nich będzie starał się pokazać, co znaczy dla niego hasło „We Are THE Arsenal”.

Premierowy materiał wideo można już zobaczyć w serwisie YouTube TUTAJ

„Wsparcie fanów Arsenalu, którego doświadczamy na całym świecie jest czasem wręcz przytłaczające. Co tydzień widzimy dziesiątki tysięcy kibiców, którzy wspierają nas na trybunach, a do tego doświadczamy wsparcia milionów na świecie. Wpływ jaki fakt kibicowania temu klubowi ma na ich życie inspiruje nas do jeszcze większego wysiłku. Tak by dać tym wszystkim ludziom szczęście. Te filmy to piękny sposób na to, by docenić i unaocznić znaczenie wsparcia kibiców. Oraz, że podobna pasja przyświeca fanom bez względu na to, jaki kontynent zamieszkują” - skomentował nową kampanię PUMA Santi Cazorla.
Zobacz także:
Vuelta a Espana: Calmejane najlepszy w 4. etapie, Atapuma liderem! Nowe buty PUMA dla gwiazd europejskiej piłki PUMA i Arsenal zaprezentowali nowe stroje PUMA i Borussia zaprezentowały nowe stroje Bądź odważny, daj się zauważyć - premiera PUMA TRICKS

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |