Pasjonujący weekend ze sportami walki na żywo w Fightklubie

Pasjonujący weekend ze...
Od piątku do poniedziałku w Fightklubie na żywo trzy widowiskowe gale sportów walki.

Transmitowane gale to bokserska z Belasco Theater w Los Angeles, w której zmierzą się Ronny Rios - Efrain Esquivias, Kickboxing Talents 22 z Hiszpanii oraz gala MMA RXF 23, podczas której dojdzie do pojedynku Rumunia - Wielka Brytania. Trzy dni wielkich emocji spod znaku sportów walki na żywo w Fightklubie.

W nocy z piątku na sobotę (początek transmisji o godz. 4.00) Fightklub zabierze widzów do Los Angeles, na galę, podczas której dojdzie do niezwykle ciekawie zapowiadającej się walki Ronny’ego Riosa z Efrainem Esquiviasem. Pierwszy z nich to aktualny posiadacz pasa WBC Silver i były czempion NABF. W całej zawodowej karierze przegrał zaledwie jedną z dwudziestu sześciu walk, w październiku 2014 roku z Robinsonem Castellanosem. Od tamtej pory jeszcze dwa razy pojawiał się w ringu i z obu potyczek wychodził obronną ręką - najpierw wygrał z Sergio Frasem, a w listopadzie ubiegłego roku z Jaysonem Velezem. W piątkową noc jego rywalem będzie Esquivias, który w swoich dwóch ostatnich walkach nie sprostał Rubenowi Tamayo i Jose Haro. Transmisja z gali w Los Angeles w nocy z piątku na sobotę wyłącznie w Fightklubie. Walkę komentował będzie Piotr Momot.

W sobotę kolejna dawka sportowych emocji w Fightklubie. O godz. 20.00 na antenie stacji transmisja z gali Kickboxing Talents 22. Tym razem czołowi fighterzy spotkają się na Gran Canarii. Efektownych nokautów, soczystych uderzeń i zaciętej walki z pewnością nie zabraknie. Dwie godziny dawki z najlepszym kickboxingiem skomentuje Maciej Miszkin.

Weekend na żywo w Fightklubie zakończy się dopiero w poniedziałek transmisją z Bukaresztu z gali RXF 23. Wydarzenie to zapowiadane jest jako konfrontacja Rumunii z Wielką Brytanią. W sumie w Circul Globus zaplanowano pięć ciekawie zapowiadających się pojedynków, w tym jedną walkę kobiecą: Diana Belbiţă - Delia Georgescu. Poza nią odbędą się jeszcze konfrontacje: Ioan Vrânceanu - Dragan Pešić, Adi Cornel Sturzu - Jordan Miller, Sergiu Breb - Dominic Clark i Robert Orbocea - Anatoli Ciumac. Transmisja ze stolicy Rumunii w poniedziałek 6 czerwca o godz. 20.00. Galę komentować będą Maciej Miszkin i Michał Stanisławski.
Zobacz także:
Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |