Patryk Małecki: Chciałbym, aby moje trafienia dawały Wiśle trzy punkty

Patryk Małecki:...
Wisła Kraków przegrywając z Jagiellonią Białystok zanotowała siódmą porażkę ligową z rzędu. Swojego niezadowolenia nie krył po meczu Patryk Małecki.

Małecki dał kibicom Wisły nadzieję pod koniec spotkania, kiedy to strzelił kontaktową bramkę. "Biała gwiazda" nie zdołała jednak wyrównać i jej piłkarze musieli pogodzić się z kolejną porażką. 

- Może poza satysfakcją ze zdobytego gola to ta bramka nic nam nie dała. Chciałbym, aby moje trafienia dawały Wiśle trzy punkty i z tego byłbym najbardziej szczęśliwy - powiedział po meczu Mały.

Zawodnik odniósł się także do problemów, z którymi Wisła boryka się w ostatnim czasie. 

- Siódmy mecz, siódma porażka. Nie mamy nic na swoje usprawiedliwienie. Możemy wciąż zasłaniać się problemami w klubie i mówić, że jest ciężko, ale tak nie można. My mamy robić swoją robotę, grać w piłkę i wygrywać mecze. - zakończył "Mały". 

Wisła po ośmiu ligowych kolejkach z dorobkiem zaledwie trzech punktów zajmuje ostatnie miejsce. W następnej kolejce zagrają przed własną publicznością z Piastem Gliwice. 
Zobacz także:
LOTTO Ekstraklasa: Wisła pokonuje Jagiellonię! Omar Monterde otrzymał zgodę na testy w Wiśle Kraków Ivan Gonzalez nowym piłkarzem "Białej Gwiazdy" Zoran Arsenić od lipca w Wiśle Kraków W Wiśle Kraków nadchodzi pora ważnych decyzji LOTTO Ekstraklasa: Wisła Kraków sensacyjnie wygrywa z Lechią!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |