Pierwsze wzmocnienia "Górali"

Pierwsze wzmocnienia...
Tuż przed pierwszym treningiem zespołu Podbeskidzia w 2017 roku, który zaplanowany jest na sobotę 7 stycznia do drużyny dołączyło dwóch zawodników.

Kontraktem na 1,5 roku z bielskim klubem związał się Łukasz Hanzel, były gracz Zagłębia Lubin, Piasta Gliwice i Ruchu Chorzów, który podkreślał, że wpływ na tę decyzję miało jego pochodzenie - urodził się bowiem niedaleko Bielska-Białej: 

"Otrzymałem dobrą ofertę z tego klubu, wiem że jest to klub mocny, stabilny, ma piękny stadion, o czym zdążyłem się już przekonać. Jestem też z tej okolicy i to na pewno miało wpływ na taką decyzję. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda się nam zrobić tu dobre wyniki".

Góralem został także Robert Gumny, 18-letni obrońca Lecha Poznań, który dołączył do Podbeskidzie na podstawie półrocznego wypożyczenia.

Klub pożegnał swojego wieloletniego zawodnika, Dariusza Kołodzieja, który zdecydował się zakończyć piłkarską karierę. W związku z tym na stronie tspodbeskidzie.pl ukazywać się będą kolejne części obszernego wywiadu z Dariuszem. Część pierwsza: http://tspodbeskidzie.pl/newsy/-dziekuje-za-te-wszystkie-lata-cz-i
Zobacz także:
I liga: wygrana Podbeskidzia w Grudziądzu Fabian Hiszpański wraca do Bielska-Białej Ekstraklasa: Podbeskidzie pierwszym spadkowiczem! Ekstraklasa: Podbeskidzie w "ósemce", zdecydował wskaźnik fair play! Prezentacja drużyny TS Podbeskidzie na sezon 2014/2015

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |