Coraz bliżej finału,...

Coraz bliżej finału, czyli półfinałowe mecze Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie!

Po spektakularnie rozegranych meczach czas na spotkanie najlepszych - 24 i 25 kwietnia we wszystkich kinach sieci Multikino transmitowane będą mecze 1/2 finału Ligi Mistrzów UEFA z udziałem drużyn: Liverpool, Roma, Bayern i Real Madryt.
Zlatan Ibrahimovic twarzą...

Zlatan Ibrahimovic twarzą Visa w kampanii związanej z Mistrzostwami Świata FIFA 2018

Visa Inc. ogłosiła, że twarzą jej globalnej kampanii marketingowej, związanej z Mistrzostwami Świata FIFA 2018 w Rosji, został piłkarz Zlatan Ibrahimović.

Zgrupuj kadrę na mistrzostwa!

W sieci sklepów Żabka i Freshmarket pojawiła się wyjątkowa kolekcja numizmatów z wizerunkami najlepszych piłkarzy polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Bądź jak Twój piłkarski idol i wygraj koszulkę reprezentacji Polski!

Pasjonujesz się futbolem? Kibicujesz reprezentacji Polski? To wiadomość właśnie dla Ciebie! Wystartował konkurs dla dzieci, które w reprezentantach Polski widzą swoich piłkarskich idoli.

Jerzy Dudek po ćwierćfinałach LM: Żyjemy w czasach piłkarskich geniuszy

Jerzy Dudek po ćwierćfinałach LM: Żyjemy w czasach piłkarskich geniuszy. Raz na jakiś czas ktoś burzy rzeczywistość. Półfinalistów już praktycznie znamy.

Robert Lewandowski wraz z marką OSHEE wspierają reprezentację Polski Amp futbol

Robert Lewandowski oraz marka OSHEE zostali sponsorami reprezentacji Polski piłkarzy po amputacjach Amp Futbol.

Ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie!

3 i 4 kwietnia w wybranych kinach sieci Multikino transmitowane będą mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów. Na murawie spotkają się takie zespoły, jak: Juventus i Real Madryt, a także Barcelona i Roma.

Czas wyłonić największe piłkarskie talenty we wszystkich województwach

Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” wkracza w decydującą fazę. W dniach 4-27 kwietnia w każdym województwie wyłonione zostaną najlepsze zespoły dziewcząt i chłopców w wieku od 8 do 12 lat.

Po co nam Ekstraklasa S.A.?

Polski system rozgrywek w piłkę nożną rozróżnia osiem poziomów, na których drużyny toczą sportową rywalizację. Celem każdego klubu piłkarskiego w Polsce jest możliwość rozgrywania meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej, w tzw. ekstraklasie.

Zgrupowanie Kibiców we Wrocławiu. Obejrzyj mecz Polska - Nigeria z Michałem Polem!

Wielkie piłkarskie emocje, studio meczowe prowadzone przez Michała Pola i pokaz sztuczek mistrza świata freestyle football - takie i inne atrakcje czekają na fanów, którzy w piątkowy wieczór odwiedzą strefę kibica w ramach „Novotel Football Night”.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | Bukmacherzy