Piłkarze Lechii Gdańsk ruszyli na obóz do Gniewina

Piłkarze Lechii Gdańsk...
Piłkarze Lechii Gdańsk w poniedziałek rozpoczynają obóz przygotowawczy przed nowym sezonem Ekstraklasy. Biało-Zieloni przed południem ruszyli do Gniewina, gdzie trenować będą do 2 lipca.

Podopieczni Piotra Nowaka do Gniewina wyjechali po serii testów oraz badań, które przeszli w piątek i sobotę. Na obóz wyjechało 28 zawodników z 29-osobowej kadry, jaką szkoleniowiec Lechii zdecydował się zabrać na zgrupowanie. Z zespołem nie pojechał bowiem Milos Krasić, który z powodów rodzinnych musiał jeszcze pozostać w Serbii i do drużyny ma dołączyć w środę.

W Gniewinie Biało-Zieloni przebywać będą do 2 lipca. W trakcie obozu gdańszczanie rozegrają na miejscu dwa mecze sparingowe - 26 czerwca z Apoelem Nikozja, zaś na zakończenie obozu 2 lipca zmierzą się z Partizanem Belgrad.

Kadra Lechii Gdańsk na obóz przygotowawczy:

Łukasz Budziłek, Adam Buksa, Michał Chrapek, Adam Chrzanowski, Adam Dźwigała, Milen Gamakov, Gerson, Lukas Haraslin, Rafał Janicki, Miłosz Kałahur, Martin Kobylański, Aleksandar Kovacević, Milos Krasić, Grzegorz Kuświk, Juliusz Letniowski, Daniel Łukasik, Przemysław Macierzyński, Michał Mak, Tomasz Makowski, Mario Maloca, Sebastian Mila, Vanja Milinković-Savić, Flavio Paixao, Marco Paixao, Bartłomiej Pawłowski, Damian Podleśny, Paweł Stolarski, Piotr Wiśniewski, Grzegorz Wojtkowiak.
Zobacz także:
Mateusz Lewandowski od 1 lipca w Lechii Gdańsk Lechia Gdańsk i klinika Swissmed zadbają o serca kibiców Janusz Melaniuk dyrektorem sportowym Lechii Gdańsk Ariel Borysiuk zagra w Lechii Gdańsk Sparing: siedem bramek w Belek, Lechia wygrywa z Terekiem Plan zimowych przygotowań Lechii Gdańsk

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |