Piłkarze i modelki reklamują kolekcję ubrań GKS-u Katowice

Piłkarze i modelki...
Kolekcja ubrań „Classica” - nawiązująca stylistyką i kolorami - do nazwy i barw GKS-u Katowice debiutowała przed rokiem. - „Classica” spotkała się ze znakomitym przyjęciem ze strony kibiców.

Dlatego postanowiliśmy zaprojektować nowe ubrania, by rozszerzyć ofertę dla kibiców i zaprezentować kolekcję „Classica” w nowej, letniej odsłonie. Wśród ubrań znalazły się rzeczy dla kobiet, mężczyzn, ale też dla dzieci - mówi Olga Bieganowska, kierowniczka Działu Marketingu GKS-u Katowice.

Do sprzedaży właśnie trafiły nowe modele koszulek damskich, męskich i dziecięcych. Dla kibiców przygotowaliśmy też nowy model bluzy, a dla fanek bluzę i spodnie dresowe. Wszystkie ubrania są szyte w Polsce i mają najwyższą jakość.

Na zakupy zapraszamy do sklepu „Strefa GieKSy”, który mieści się na I piętrze (p. 145) stadionu przy ul. Bukowej 1 w Katowicach. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00. Zachęcamy też do zakupów na specjalnej stronie internetowej classica.strefagieksy.pl. 

W kampanii reklamowej nowej kolekcji „Classica” wzięli udział piłkarze GKS-u: Oliver Praznovsky, Rafał Dobroliński i Mateusz Kamiński. W czasie specjalnej sesjizdjęciowej, która odbyła się w katowickiej Dolinie Trzech Stawów, towarzyszyły im modelki. Przy okazji powstał też klip promujący kolekcję. Zachęcamy do jego obejrzenia i udostępniania -> https://youtu.be/m4Odgj2P7N8
Zobacz także:
„Gentlemani bliżej ludzi” - kalendarz GKS-u Katowice na 2017 r. PlusLiga: drugie zwycięstwo beniaminka z Katowic PlusLiga: zwycięski debiut katowiczan! Mateusz Abramowicz piłkarzem GKS-u Katowice Nowi piłkarze w kadrze GKS-u Katowice Bartłomiej Kalinkowski piłkarzem GKS-u Katowice

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |