Piotr Przybecki przed hitem kolejki: To może być szybki mecz

Piotr Przybecki przed hitem...
Fragmenty wypowiedzi trenera Orlen Wisły Płock - Piotra Przybeckiego przed meczem PGNiG Superligi z KS Azoty Puławy.

Po pięciu seriach gier PGNiG Superligi oprócz ORLEN Wisły Płock i Vive Tauron Kielce to właśnie puławianie jeszcze nie stracili punktów.

Piotr Przybecki - To nie jest jakaś wielka niespodzianka. Wspólnie ze sztabem szkoleniowym oglądaliśmy pojedynki Azotów i tak naprawdę oni musieli je wygrać. Jedyny mecz, w jakim mieli problemy, to ten w Głogowie, wygrany w dosyć szczęśliwych okolicznościach. Azoty mają mocny zespół, a przeciwnicy z którymi grali za bardzo im się nie postawili, oprócz wspomnianego Chrobrego, stąd ich okazała zdobycz punktowa.

Szkoleniowiec Nafciarzy odniósł się również do ostatniego zwycięstwa Azotów nad MMTS Kwidzyn 33:21.

- MMTS Kwidzyn ma bardzo fajny zespół i ciekawie pracują, ale mają do gry osiem-dziewięć osób i gdy wypadają im mecze co trzy dni, te problemy kadrowe jest widać. Każdy spodziewał się, że będzie to bardziej wyrównany mecz, ale widać było, że Kwidzynowi brakuje tego dnia argumentów w zasadzie od samego początku pojedynku.

Jak będzie wyglądał środowy pojedynek?

- To może być dosyć szybki mecz, bo Azoty dużo biegają i robią to już od kilku sezonów. Powiem jednak szczerze, że będziemy chcieli to również wykorzystać na swoją korzyść. Azoty potrafią zrobić błędy w wyprowadzaniu kontrataków, więc musimy być skoncentrowani. Ale tak naprawdę to najważniejsza jest nasza gra obronna i nasz sposób rozgrywania akcji, a nie Azotów. Puławy to na pewno przeciwnik na wysokim poziomie, który chce w naszej ligowej stawce zrobić kolejny krok do przodu, ale naszym zadaniem jest im to uniemożliwić.
Zobacz także:
PGNiG Superliga: wyjazdowe zwycięstwa Orlen Wisły i Vive Tauronu PGNiG Superliga: dzielna postawa Stali, Vive odjechało w drugiej połowie! PGNiG Superliga: Vive Tauron pokonuje Piotrkowianina PGNiG Superliga: wyjazdowe zwycięstwa Orlen Wisły i Gwardii Ekstraklasa Live Park wyprodukuje mecze PGNiG Superligi! Michał Daszek przed wznowieniem rozgrywek: Jesteśmy gotowi

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |