Piotr Przybecki przed meczem z Telekomem Veszprem

Piotr Przybecki przed...
Wypowiedź trenera Orlen Wisły Płock - Piotra Przybeckiego przed meczem VELUX EHF Ligi Mistrzów z Telekomem Veszprem.

Piotr Przybecki: 

- Veszprem, PSG Handball i Barcelona to podobne zespoły i podobne wyzwania. Można powiedzieć, że nie schodzimy poniżej pewnego poziomu jeśli chodzi o przeciwników. Ale my się cieszymy na te mecze, bo to są bardzo ciekawe doświadczenia, a co więcej, o wynikach tych pojedynków czy to z Barceloną, czy PSG decydują detale i tak naprawdę o to nam chodzi - żebyśmy cały czas byli blisko przeciwnika aż wreszcie go złapiemy.

- Nie wiem, czy takie zespoły jak Veszprem można w jakiś sposób zaskoczyć, ale na pewno my musimy przygotować się pod ich grę. Veszprem się jeszcze bardziej wzmocniło i teraz mają nawet i po trzech zawodników na pozycji i to jest naprawdę twardy orzech do zgryzienia, ale my nie będziemy się tym aż tak przejmować. My po prostu musimy wykorzystać nasze atuty. Udało nam się to poniekąd z Barceloną - gra zmienną obroną, dobrze wyglądaliśmy również w Paryżu, spróbujemy również w odpowiedni sposób być gotowi na Veszprem.
Zobacz także:
Velux EHF Liga Mistrzów: Vive Tauron wygrywa z MOL-Pick Szeged! Velux EHF Liga Mistrzów: Telekom za mocny dla płocczan Marko Tarabochia z nowym kontraktem Velux EHF Liga Mistrzów: minimalna porażka kielczan z Celje Pivovarną Velux EHF Liga Mistrzów: Orlen Wisła wygrywa z Bjerringbro-Silkeborgiem! Velux EHF Liga Mistrzów: porażka Orlen Wisły z Flensburgiem

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |