Plan przygotowań Miedzi do nowego sezonu

Plan przygotowań Miedzi do...
Poznaliśmy już szczegółowy plan przygotowań Miedzi do nowego sezonu I ligi. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza treningi wznowią 21 czerwca, a 6 lipca wyjadą na 10-dniowe zgrupowanie do Szamotuł.

Pierwszym sparingowym rywalem legniczan będzie Wisła Płock.

Piłkarze Miedzi 6 czerwca udali się na dwutygodniowe urlopy. - Pierwszy tydzień to odpoczynek i regeneracja, a na drugi zawodnicy otrzymali od nas konkretne zalecenia treningowe do zrealizowania - wyjaśnił trener Ryszard Tarasiewicz. Do treningów w Legnicy drużyna wróci we wtorek 21 czerwca, a 23 czerwca zawodników czekają badania wydolnościowe. Pierwszy sparing legniczanie rozegrają 29 czerwca w Grodzisku Wielkopolskim z beniaminkiem Ekstraklasy Wisłą Płock. W drugim meczu kontrolnym Miedź zagra w Rybniku z reprezentacją Hiszpańskiego Związku Piłkarzy (AFE), złożoną z zawodników szukających klubów. 6 lipca Miedź wyjedzie na 10-dniowe zgrupowanie do Szamotuł. - Do tego czasu chciałbym mieć zamkniętą kadrę i podczas zgrupowania położyć nacisk na doskonalenie naszego systemu gry i wkomponowanie w niego nowych zawodników - powiedział szkoleniowiec Miedzi.

PLAN PRZYGOTOWAŃ MIEDZI:

21.06 - rozpoczęcie treningów
23.06 - badania wydolnościowe
29.06 - sparing z Wisłą Płock (Grodzisk Wlkp.)
2.07 - sparing z reprezentacją AFE (Rybnik)
5.07 - sparing (rywal do ustalenia) 
6.07-16.07 - zgrupowanie w Szamotułach
9.07 - sparing z Wartą Poznań (Szamotuły)
15.07 - sparing (rywal do ustalenia)
Zobacz także:
Mladen Bartulović wzmocni Miedź! Dejan Djermanović nowym zawodnikiem Miedzi Legnica! CARGOUNIT sponsorem Miedzi Legnica! Miedź wznowiła treningi - 21 piłkarzy na pierwszych zajęciach Bramkostrzelny Marquitos wraca do Miedzi! Petteri Forsell zostaje w Miedzi i pomoże w walce o awans!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |