Dwaj Kanadyjczycy i Francuz...

Dwaj Kanadyjczycy i Francuz w składzie wicemistrzów Polski

Asseco Resovia Rzeszów zdecydowała się postawić na kanadyjsko-francuski zaciąg w kompletowaniu składu na sezon 2016/2017.
Transfery w PlusLidze

Karuzela transferowa w PlusLidze ruszyła na dobre. Oto jak wygląda sytuacja czterech najlepszych zespołów PlusLigi.

PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle mistrzem!

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała trzeci mecz finałowy z Asseco Resovią Rzeszów i wywalczyła mistrzostwo PlusLigi.

PlusLiga: brąz dla PGE Skry!

Siatkarze PGE Skry Bełchatów po raz trzeci pokonali Lotos Trefl Gdańsk i wywalczyli brązowe medale PlusLigi.

Benjamin Toniutti: Wiemy, że w Rzeszowie czekają nas trudne spotkania

Wypowiedzi kapitanów i trenerów po drugim meczu finałowym, w którym Zaksa Kędzierzyn-Koźle pokonała Asseco Resovię Rzeszów 3:0.

PlusLiga: AZS Politechnika wyrównuje na 1:1 w rywalizacji z Jastrzębiem

AZS Politechnika Warszawska wygrała po tie-breaku z Jastrzębskim Węglem i wyrównała stan rywalizacji na 1:1 w meczach o siódme miejsce PlusLigi.

PlusLiga: drugie zwycięstwo Zaksy w finale

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle po raz drugi wygrała w trzech setach z Asseco Resovią Rzeszów i prowadzi 2:0 w finale play-off PlusLigi.

PlusLiga: pierwszy mecz finałowy dla kędzierzynian

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała w trzech setach z Asseco Resovią Rzeszów w pierwszym meczu finałowym PlusLigi.

PlusLiga: Indykpol wyrównuje na 1:1 w rywalizacji o 9. miejsce

Indykpol AZS Olsztyn pokonał Łuczniczkę Bydgoszcz 3:1 i wyrównał stan na 1:1 w rywalizacji o 9. miejsce PlusLigi.

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel bliżej siódmego miejsca

Jastrzębski Węgiel wygrał z AZS-em Politechniką Warszawską 3:1 w pierwszym meczu o 7. miejsce PlusLigi.