PlusLiga: Asseco Resovia o...

PlusLiga: Asseco Resovia o krok od złota!

Asseco Resovia Rzeszów w drugi spotkaniu finałowy, po zaciętym boju pokonała gdańszczan 3:2 i objęła prowadzenie w rywalizacji 2:0! MVP spotkania został wybrany Rafał Buszek.
Bartosz Kurek wraca do Polski

To już oficjalne - przyjmujący reprezentacji Polski wraca do PlusLigi. Nie wiadomo jednak, jaki klub wybierze.

Puchar Polski: Mateusz Mika MVP turnieju!

Mateusz Mika został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju finałowego o Puchar Polski!

Puchar Polski: Lotos Trefl Gdańsk zdobywcą trofeum!

W niedzielnym pojedynku finałowym o Puchar Polski Lotos Trefl Gdańsk pokonał Asseco Resovię Rzeszów 3:1 i tym samym po raz pierwszy w historii wywalczył trofeum!

Puchar Polski: Asseco Resovia w finale!

Podopieczni trenera Andrzeja Kowala pokonali zawodników z Jastrzębia 3:1 i w finale Pucharu Polski zmierzą się z Lotosem Treflem Gdańsk.

Puchar Polski: Lotos Trefl Gdańsk w finale!

W pierwszym meczu półfinałowym ekipa z Gdańska pokonała bełchatowian 3:1 i awansowała do finału walki o trofeum. MVP spotkania został wybrany Piotr Gacek.

PlusLiga: pewna wygrana Asseco Resovii w pierwszym meczu finałowym!

W pierwszym spotkaniu finałowym PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów pewnie pokonała Lotos Trefl Gdańsk 3:0. MVP spotkania wybrany został Fabian Drzyzga.

PlusLiga: PGE Skra lepsza w pierwszym meczu o brąz

Walkę o brązowy medal PlusLigi świetnie rozpoczęła PGE Skra Bełchatów, która pokonała we własnej hali Jastrzębski Węgiel 3:1. MVP spotkania wybrany został Aleksa Brdjović.

Benjamin Toniutti: Zależało mi na grze w PlusLidze

25-letni francuski rozgrywający opowiada, dlaczego zdecydował się na grę w PlusLidze.