Paweł Zagumny w...

Paweł Zagumny w Politechnice Warszawskiej

O odejściu Pawła Zagumnego z Zaksy Kędzierzyn-Koźle mówiło się już od dawna. Poznaliśmy już nowy klub, którego barw bronił będzie rozgrywający.
Cuprum Lubin się wzmacnia

Cuprum Lubin się wzmacnia

Po świetnym sezonie w wykonaniu ekipy z Lubina klub nie spoczywa na laurach i wzmacnia drużynę na kolejny rok.

Nicolas Marechal: Chcemy awansować do Final Six LŚ

Brązowy medalista tegorocznych rozgrywek PlusLigi wkrótce dołączy do reprezentacji Trójkolorowych. O planach reprezentacji Francji opowiada Nicolas Marechal.

Kevin Tillie w Zaksie!

Reprezentant Francji Kevin Tillie podpisał kontrakt z klubem z Kędzierzyna-Koźla.

Buszek i Konarski w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle

Dwaj Mistrzowie Polski zmieniają barwy klubowe. Rafał Buszek i Dawid Konarski z Rzeszowa przenoszą się do Kędzierzyna-Koźle.

Bartosz Kurek w Asseco Resovii Rzeszów!

Jeszcze do niedawna ta informacja wydawała się tylko transferową plotką, dziś jednak stała się faktem - Bartosz Kurek został nowym przyjmującym Mistrzów Polski.

Dmytro Paszycki nowym środkowym w Rzeszowie

Ekipa Mistrzów Polski jak co sezon szybko rozpoczyna kompletowanie składu. Z klubem z Rzeszowa związał się nowy środkowy.

Kolejni zawodnicy opuszczają szeregi Mistrza Polski

Klubowi z Rzeszowa udało się zatrzymać na Podkarpaciu czołowych zawodników, jednak nie wszyscy Mistrzowie Polski sezonu 2014/2015 pozostają w Asseco Resovii.

PlusLiga: brązowe medale dla PGE Skry!

Po niezwykle wyrównanym spotkaniu zawodnicy z Bełchatowa pokonali Jastrzębski Węgiel 3:1 i sięgnęli po brązowe medale PlusLigi.

PlusLiga: Jastrzębie przedłuża rywalizację o brąz!

Po niezwykle emocjonującym spotkani pełnym zwrotów akcji, Jastrzębski Węgiel pokonał PGE Skrę 3:2. W środę rozstrzygnie się, kto sięgnie po brązowe medale PlusLigi.
O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com