Liga Mistrzów: PGE Skra...

Liga Mistrzów: PGE Skra bez problemów z Innsbruckiem

Bełchatowianie pokonali Hypo Tirrol Innsbruck 3:0, dzięki czemu zapewnili sobie awans do najlepszej dwunastki Ligi Mistrzów.
Guillaume Samica: Lubię...

Guillaume Samica: Lubię PlusLigę

Francuski przyjmujący wraca do polskiej ligi. Tym razem zasili szeregi AZS-u Częstochowa.

PlusLiga: Cuprum postawił się PGE Skrze!

Cuprum Lubin udało się ugrać na trudnym terenie w Bełchatowie dwa sety, równoznaczne ze zdobyciem jednego punktu do ligowej tabeli. MVP spotkania wybrany został Facundo Conte.

PlusLiga: Lotos Trefl ograł Zaksę!

Zespół Lotosu Trefla Gdańsk pokonał w spotkaniu wyjazdowym Zaksę Kędzierzyn-Koźle 3:1. MVP spotkania wybrany został Murphy Troy, atakujący gości.

PusLiga: Asseco Resovia przerwała czarną serię

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów przerwali złą passę swojej drużyny i w spotkaniu wyjazdowym pokonali BBTS Bielsko-Biała 3:1. MVP meczu wybrany został Marko Iwowić.

PlusLiga: Transfer nie dał szans Indykpolowi

Podopieczni trenera Heynena pokonali w trzysetowym spotkaniu rywali z Indykpou AZS-u Olsztyn.

PlusLiga: trzy ważne punkty dla Effectora

Effector Kielce pokonał na własnym boisku młodych zawodników AZS Politechniki Warszawskiej 3:1.

PlusLiga: Jastrzębski Węgiel zdominował częstochowian

Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla pokonali w trzysetowym pojedynku rywali z Częstochowy. MVP spotkania wybrany został atakujący JW, Michał Łasko.

Quesque zastąpi Kaliberdę w Jastrzębiu?

Denis Kaliberda prawdopodobnie nie rozegra juz w tym sezonie żadnego spotkania w barwach Jastrzębskiego Węgla.

PlusLiga: czarna seria Asseco Resovii trwa

Asseco Resovia poległa na włansnym boisku w starciu przeciwko beniaminkowi z Lubina 2:3, przedłużając tym samym serię porażek.