PlusLiga: tie-break dla...

PlusLiga: tie-break dla ekipy z Bydgoszczy

W pierwszym pojedynku II rundy walki o 5. miejsce ekipa z Bydgoszczy pokonała Politechnikę Warszawską 3:2.
PlusLiga: Asseco Resovia w...

PlusLiga: Asseco Resovia w finale!

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów w czterech setach pokonali Jastrzębski Węgiel i awansowali do finału PlusLigi.

PlusLiga: sensacyjna porażka PGE Skry, drugi mecz dla Lotosu!

W trzecim pojedynku półfinałowym play-off PlusLigi ekipa z Gdańska niespodziewanie w trzech setach pokonała PGE Skrę Bełchatów i w całej rywalizacji prowadzi już 2:1! MVP spotkania został wybrany Wojciech Grzyb.

PlusLiga: drugi pojedynek półfinałowy dla Asseco Resovii

W drugim półfinałowym meczu play-off PlusLigi ekipa z Rzeszowa pokonała Jastrzębski Węgiel 3:1. MVP spotkania został wybrany Fabian Drzyzga.

PlusLiga: PGE Skra wyrównuje stan rywalizacji!

W sobotnim spotkaniu półfinałowym ekipa z Bełchatowa nie dała za wygraną i wygrywając w Gdańsku 3:1 wyrównała stan rywalizacji. MVP spotkania został wybrany Mariusz Wlazły.

Liga Mistrzów: Asseco Resovia w najlepszej czwórce!

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów co prawda ulegli Lokomotiwowi Nowosybirsk, jednak awansowali do turnieju Final Four Ligi Mistrzów!

Liga Mistrzów: PGE Skra Bełchatów w Final Four!

W meczu rewanżowym fazy play-off 6 Ligi Mistrzów PGE Skra Bełchatów pokonała Sir Safety Perugia 3:1 i awansowała do Final Four najważniejszych europejskich rozgrywek!

Ryszard Bosek: Bąkiewicz nie jest gorszy od Falaski i Anastasiego

Możemy mieć polski finał w Lidze Mistrzów. Ale jego skład wcale nie musi się pokrywać ze składem tegorocznego finału PlusLigi - mówi Ryszard Bosek, mistrz świata i mistrz olimpijski w siatkówce, a obecnie dyrektor sportowy AZS-u Częstochowa.

PlusLiga: pierwszy krok Asseco Resovii w stronę finału

W pierwszym meczu półfinałowym play-off PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów pokonała we własnej hali Jastrzębski Węgiel 3:1. MVP spotkania wybrany został Jochen Schoeps.

PlusLiga: Lotos Trefl pokonuje PGE Skrę w pierwszym półfinale!

W pierwszym spotkaniu półfinałowym play-off PlusLigi zawodnicy Lotosu Trefla Gdańsk pokonali rywali z Bełchatowa 3:2.