Pływackie MP Łódź 2018: wyniki finałów trzeciego dnia

Pływackie MP Łódź 2018:...
Wyniki finałów trzeciego dnia pływackich mistrzostw Polski w Łodzi.

Wyniki sobotnich finałów:

KOBIETY:

50 m st. grzbietowym:

1. Alicja Tchórz (MKS Juvenia Wrocław) - 28.46
2. Agata Naskręt (MKS Astoria Bydgoszcz) - 28.63 (Rekord Polski U-19/23)
3. Julia Koluch (UKS Kapry-Armexim Pruszków) - 29.33

100 m st. motylkowym:

1. Anna Dowgiert (KS Warta Poznań) - 59.96
2. Paulina Peda (AZS AWF Katowice) - 1:00.32
3. Paulina Nogaj (MKS Wodnik Radom) - 1:00.35

200 m st. klasycznym:

1. Weronika Hallmann (AZS AWF Warszawa) - 2:30.99
2. Wiktoria Samuła (KU AZS UMCS Lublin) - 2:31.64
3. Agnieszka Rutkowska (TP Skalar Słupsk) - 2:32.39

200 m st. zmiennym:

1. Kinga Paradowska (MUKS Piętnastka) - 2:17.03 (Minimum MEJ Helsinki)
2. Paula Żukowska (AZS AWF Katowice) - 2:17.20
3. Aleksandra Knop (UKS 190 Łódź) - 2:17.68 (Minimum MEJ Helsinki)

400 m st. dowolnym:

1. Paulina Piechota (UKS 190 Łódź) - 4:15.90
2. Aleksandra Knop (UKS 190 Łódź) - 4:16.14 (Rekord Polski U-15/Minimum MEJ Helsinki)
3. Milena Karpisz (AZS Łódź) - 4:18.07

MĘŻCZYŹNI:

50 m st. grzbietowym:

1. Kamil Kaźmierczak (TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki) - 25.24
2. Rafał Bugdol (AZS AWF Katowice) - 25.55
3. Tomasz Polewka (AZS AWF Katowice) - 25.62

100 m st. motylkowym:

1. Jan Świtkowski (KU AZS UMCS Lublin) - 51.65 (Minimum ME Glasgow)
2. Konrad Czerniak (KU AZS UMCS Lublin) - 51.78 (Minimum ME Glasgow)
3. Michał Chudy (KS Warta Poznań) - 52.19 (Minimum ME Glasgow)

200 m st. klasycznym:

1. Bartłomiej Roguski (AZS AWF Warszawa) - 2:11.77 (Minimum ME Glasgow)
2. Jan Kałusowski (MKS Trójka Łódź) - 2:13.97 (Minimum MEJ Helsinki)
3. Jacek Arentewicz (UKS Shark Rudna) - 2:14.30

200 m st. zmiennym:

1. Jan Świtkowski (KU AZS UMCS Lublin) - 2:00.44 (Minimum ME Glasgow)
2. Michał Poprawa (AZS AWF Katowice) - 2:01.43
3. Dawid Szwedzki (WKS Śląsk Wrocław) - 2:01.85

400 m st. dowolnym:

1. Wojciech Wojdak (BOSiR Brzesko) - 3:48.95
2. Filip Zaborowski (MKP Szczecin) - 3:49.57
3. Bartłomiej Koziejko (MTP Kormoran Olsztyn) - 3:54.16 (Minimum MEJ Helsinki)




Zobacz także:
Pływackie MP Łódź 2018: wyniki finałów ostatniego dnia Pływackie MP Łódź 2018: wyniki finałów drugiego dnia Pływackie MP Łódź 2018: wyniki finałów pierwszego dnia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |