Pływackie MP U-14: Orlicz z wynikiem lepszym od rekordu Polski!

Pływackie MP U-14: Orlicz...
Filip Orlicz z UKS G-8 Bielany Warszawa uzyskał wynik - 1:57.30, który jest lepszy od rekordu Polski na 200 metrów stylem dowolnym w pływackich mistrzostwach Polski do lat 14 rozgrywanych w Olsztynie.

Wyniki piątkowych finałów:

Dziewczęta:

50 m st. dowolnym:

1. Sandra Mielczarek (BUKS Warszawa) - 27.87
2. Nikola Jabłonowska (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 27.89
3. Alicja Pakuła (UKS Pirania Targówek) - 27.92

50 m st. klasycznym:

1. Oliwia Kaniak (MKS Juvenia Wrocław) - 34.39
2. Aleksandra Kramer (Towarzystwo Pływackie Zielona) - 34.45
3. Liwia Chmiel (UKS Trójka Środa Wlkp.) - 34.48

100 m st. motylkowym:

1. Zuzanna Trambowicz (MKS SP-63 Bydgoszcz) - 1:03.44
2. Hanna Zawadzka (KS Rekin Świebodzice) - 1:04.65
3. Zofia Raszczuk (UKP Manta Jelcz-Laskowice) - 1:04.95

200 m st. dowolnym:

1. Klaudia Skibiak (Dwójka Morena Gdańsk) - 2:09.71
2. Patrycja Szymczak (UKS Manta Kochłowice) - 2:11.19
3. Hanna Zawadzka (KS Rekin Świebodzice) - 2:11.61

200 m st. grzbietowym:

1. Zuzanna Herasimowicz (Dwójka Morena Gdańsk) - 2:20.90
2. Magdalena Modrzejewska (MKS-SMS Victoria Racibórz) - 2:23.37
3. Zuzanna Jońska (Uczniowski Klub Sportowy) - 2:24.21

400 m st. zmiennym:

1. Martyna Buko (MKS Medyk Giżycko) - 5:08.37
2. Marta Krypa (UKS Manta Włochy Warszawa) - 5:11.39
3. Julia Zaręba-Paradowska (BUKS Warszawa) - 5:11.45

4x200 m st. dowolnym:

1. BUKS Warszawa I - 9:04.39
2. MKP Szczecin I - 9:13.92
3. UKS G-8 Bielany Warszawa I - 9:17.04

Chłopcy:

50 m st. dowolnym:

1. Filip Orlicz (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 24.58
2. Mikołaj Kozieł (UKP Unia Oświęcim) - 25.49
3. Krzysztof Radziszewski (BUKS Warszawa) - 25.53

50 m st. klasycznym:

1. Jakub Celiński (KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski) - 31.44
2. Mikołaj Łukasik (UKS Jagiellonka Warszawa) - 32.09
3. Wiktor Szynawa (UKS Wodnik Siemanowice Śląskie) - 32.36

100 m st. motylkowym:

1. Nikodem Sobek (Uczniowski Klub Sportowy Olimp) - 59.36
2. Jakub Celiński (KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski) - 1:00.19
3. Adrian Jaśkiewicz (IUKS Muszelka Warszawa) - 1:00.35

200 m st. dowolnym:

1. Filip Orlicz (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 1:57.30 (Wynik lepszy od rekordu Polski!)
2. Tomasz Jackowski (WKS Śląsk Wrocław) - 2:00.58
3. Mikołaj Kozieł (UKP Unia Oświęcim) - 2:01.20

200 m st. grzbietowym:

1. Maciej Raban (Integracyjny KS Konstancin) - 2:13.04
2. Adrian Raczyński (UKS Jagiellonka Warszawa) - 2:14.42
3. Łukasz Górka (SiKReT Gliwice) - 2:16.56

400 m st. zmiennym:

1. Nikodem Sobek (Uczniowski Klub Sportowy Olimp) - 4:45.13
2. Maciej Raban (Integracyjny KS Konstancin) - 4:48.30
3. Adrian Jaśkiewicz (IUKS Muszelka Warszawa) - 4:50.59

4x200 m st. dowolnym:

1. WKS Śląsk Wrocław I - 8:24.61
2. UKS G-8 Bielany Warszawa I - 8:26.52
3. UKP Unia Oświęcim I - 8:31.98




Zobacz także:
Pływackie MP U-14: wyniki piątkowych finałów Pływackie MP U-14: wyniki finałów drugiego dnia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |