Pływackie MP U-14 w Olsztynie: wyniki finałów drugiego dnia

Pływackie MP U-14 w...
Wyniki finałów drugiego dnia mistrzostw Polski do lat 14 w pływaniu rozgrywanych w Olsztynie.

Wyniki sobotnich finałów:

Dziewczęta:

50 m st. grzbietowym:

1. Dominika Trentkiewicz (Start Opole) - 30.58
2. Weronika Latała (Starachowicki Klub Pływacki BA) - 30.67
3. Wiktoria Maciuszek (MKS Juvenia Wrocław) - 31.31
4. Paula Gawron (CSTiR Strzyżów) - 31.71
5. Martyna Piotrowicz (UKS SMS Galicja Kraków) - 31.72
6. Wiktoria Kondrot (MKS Pałac Młodzieży) - 31.74
7. Zuzanna Szubzda (UKS Skarpa Lublin) - 31.78
8. Oliwia Steć (UKS Tri-Team Rumia) - 31.95
9. Julia Dębska (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 32.61
10. Aleksandra Wiśniewska (KS Olimpia Lublin) - 32.69

50 m st. motylkowym:

1. Wiktoria Maciuszek (MKS Juvenia Wrocław) - 28.66
2. Iga Grygiencza (MKS Medyk Giżycko) - 29.03
3. Martyna Sienkiewicz (TP Zielona Góra) - 29.35
4. Weronika Latała (Starachowicki Klub Pływacki BA) - 29.70
5. Nadia Poznachowska (UKP Polonia Warszawa) - 29.78
6. Milena Krupa (MKS Juvenia Wrocław) - 29.94
7. Maja Trefler (UKS Orka Lubań) - 29.96
8. Edyta Czech (MKS Pałac Młodzieży) - 29.99
9. Małgorzata Filipiak (Śródmiejski UKS) - 30.17
10. Barbara Basista (UKS SMS Galicja Kraków) - 30.52

200 m st. klasycznym:

1. Katarzyna Klimczyk (Start Opole) - 2:36.01
2. Klaudia Malec (UKS Orka Zamość) - 2:36.97
3. Julia Cygan (MUKS Piętnastka) - 2:42.56
4. Gabriela Kowalczyk (MKS Trójka Łódź) - 2:42.87
5. Julia Dragan (KS Olimpia Lublin) - 2:42.99
6. Justyna Borowiak (MKS Juvenia Wrocław) - 2:44.27
7. Julia Bednarz (UKS Orka Zamość) - 2:45.47
8. Weronika Janecka (UKS Aquatica Pawłowice) - 2:47.31
9. Renata Wilczek (KS Płetwal Zakopane) - 2:48.50
10. Klara Surmiak (UKP Ruda Śląska) - 2:49.44

200 m st. zmiennym:

1. Wiktoria Guść (UKS Delfin Piotrków Tryb.) - 2:21.12
2. Marianna Rydyńska (MUKS Piętnastka) - 2:24.30
3. Maja Mikołajczyk (UKS SP-149 Łódź) - 2:26.36
4. Iga Weckwert (UKS Żabianka Gdańsk) - 2:26.47
5. Iga Grygiencza (MKS Medyk Giżycko) - 2:28.58
6. Paula Gawron (CSTiR Strzyżów) - 2:30.74
7. Alicja Kaczorowska (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 2:31.40
8. Martyna Sienkiewicz (TP Zielona Góra) - 2:31.80
9. Oliwia Smektała (MKP Astromal Leszno) - 2:32.27
10. Magdalena Sobolewska (UKS Manta Kochłowice) - 2:34.95

400 m st. dowolnym:

1. Wiktoria Guść (UKS Delfin Piotrków Tryb.) - 4:24.73
2. Klaudia Tarasiewicz (UKP Polonia Warszawa) - 4:25.68
3. Wiktoria Bociek (KS Górnik Sosnowiec) - 4:31.82
4. Justyna Traczyk (WKS Śląsk Wrocław) - 4:32.47
5. Julia Mizik (MKS Ochota Warszawa) - 4:38.28
6. Roksana Bocian (LKS Jedność 32 Przyszowice) - 4:38.59
7. Alicja Kaczorowska (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 4:39.77
8. Lila Krupińska (MTP Kormoran Olsztyn) - 4:41.99
9. Wiktoria Wrzesińska (UKS 190 Łódź) - 4:42.23
10. Emilia Browarska (LKS Jedność 32 Przyszowice) - 4:50.07

Chłopcy:

50 m st. grzbietowym:

1. Filip Kosiński (MUKS Olimpijczyk) - 28.04
2. Oliwier Sieczek (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 28.12
3. Maciej Gabryś (Sikret Gliwice) - 28.45
4. Aleksander Kuś (UKS Alfa Bukowno) - 28.54
5. Jakub Olszewski (MUKS Piętnastka) - 28.94
6. Michał Pruszyński (TP Zielona Góra) - 29.29
7. Hubert Woga (UKS 3-Wodnik Wolsztyn) - 29.45
8. Paweł Białek (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 29.58
9. Jakub Walter (MOSM Tychy) - 30.02
10. Ksawery Masiuk (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 30.18

50 m st. motylkowym:

1. Krzysztof Matuszewski (MUKS Piętnastka) - 26.18
2. Maciej Konarski (UKS GIM 92 Ursynów) - 26.27
3. Maciej Gabryś (Sikret Gliwice) - 26.40
4. Mateusz Mamcarz (KS Płetwal Zakopane) - 26.62
5. Michał Pruszyński (TP Zielona Góra) - 27.23
6. Szymon Wrabec (UKP Manta Jelcz-Laskowice) - 27.38
7. Kornel Bawolski (TP Zielona Góra) - 27.57
8. Oliwier Kozieński (KS Wisła Puławy) - 27.76
9. Marcel Jaworski (WKS Śląsk Wrocław) - 27.79
10. Michał Grzecza (TP Skalar Słupsk) - 27.83

200 m st. klasycznym:

1. Jakub Śliwka (UKS Salmo Żory) - 2:28.71
2. Oliwier Cichocki (KS Warta Poznań) - 2:30.98
3. Antoni Koronkiewicz (St. KF KS Fenix Ożarów Maz.) - 2:31.06
4. Kacper Sztendel (MKS Jedynka Łódź) - 2:31.20
5. Radosław Walijewski (UKS Żabianka Gdańsk) - 2:31.44
6. Paweł Kwiecień (KS Piątka Chorzów) - 2:32.05
7. Bartosz Linard (IKS Konstancin) - 2:32.36
8. Marcin Wykręt (UKS Nowy Klub Pływacki) - 2:33.35
9. Filip Łagoźny (UKS Orka Zamość) - 2:35.08
10. Miłosz Nosal (UKP Unia Oświęcim) - 2:41.16

200 m st. zmiennym:

1. Filip Kosiński (MUKS Olimpijczyk) - 2:13.57
2. Krzysztof Matuszewski (MUKS Piętnastka) - 2:15.07
3. Tomasz Buczkowski (TP Zielona Góra) - 2:16.26
4. Mateusz Mamcarz (KS Płetwal Zakopane) - 2:16.91
5. Gustaw Warzocha (KS Warta Poznań) - 2:18.54
6. Amadeusz Knop (UKS GIM 92 Ursynów) - 2:19.35
7. Jakub Olszewski (MUKS Piętnastka) - 2:22.10
8. Michał Piela (UKP Unia Oświęcim) - 2:22.80
9. Bartosz Linard (IKS Konstancin) - 2:22.93
10. Alex Kowolik (MKS Park Wodny Tarnowskie Góry) - 2:23.29

400 m st. dowolnym:

1. Jakub Kalkan (LKS Jedność 32 Przyszowice) - 4:10.02
2. Krzysztof Chmielewski (IUKS Muszelka Warszawa) - 4:13.07
3. Sergiusz Gołacki (UKS 190 Łódź) - 4:15.72
4. Michał Chmielewski (IUKS Muszelka Warszawa) - 4:15.92
5. Maksymilian Pierchała (LKS Jedność 32 Przyszowice) - 4:17.31
6. Nikodem Wieczorkowski (UKS Dwójka Tczew) - 4:20.09
7. Kacper Stanek (UKS SMS Galicja Kraków) - 4:21.21
8. Maksymilian Leśniak (UKS 190 Łódź) - 4:24.38
9. Maksym Majewski (UKP Unia Oświęcim) - 4:32.44




Zobacz także:
Pływackie MP U-14 w Olsztynie: wyniki finałów pierwszego dnia Pływackie MP U-14: Orlicz z wynikiem lepszym od rekordu Polski! Pływackie MP U-14: wyniki piątkowych finałów Pływackie MP U-14: wyniki finałów drugiego dnia

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |