Pływackie MP U-14 w Olsztynie: wyniki finałów pierwszego dnia

Pływackie MP U-14 w...
Wyniki finałów pierwszego dnia mistrzostw Polski do lat 14 w pływaniu rozgrywanych w Olsztynie.

Wyniki finałów pierwszego dnia:

Dziewczęta:

50 m st. dowolnym:

1. Wiktoria Guść (UKS Delfin Piotrków Tryb.) - 27.01
2. Wiktoria Maciuszek (MKS Juvenia Wrocław) - 27.23
3. Marianna Rydyńska (MUKS Piętnastka) - 27.70
4. Julia Malinoś (UKS Orka Zamość) - 27.71
5. Weronika Latała (Starachowicki Klub Pływacki BA) - 27.81
6. Paula Gawron (CSTiR Strzyżów) - 27.96
7. Iga Grygiencza (MKS Medyk Giżycko) - 28.06
8. Julia Król (UKS Wodnik-29 Katowice) - 28.47
9. Katarzyna Szuper (UKS Orka Zamość) - 28.53
10. Maja Malarz (UKS Victoria Kozy) - 28.56

50 m st. klasycznym:

1. Katarzyna Klimczyk (Start Opole) - 34.29
2. Julia Ofman (Starachowicki Klub Pływacki BA) - 34.73
3. Justyna Borowiak (MKS Juvenia Wrocław) - 35.31
4. Renata Wilczek (KS Płetwal Zakopane) - 35.38
5. Zofia Tymińska (UKP Polonia Warszawa) - 35.45
6. Alicja Kaczorowska (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 35.58
6. Aleksandra Sierpień (Starachowicki Klub Pływacki BA) - 35.58
8. Klaudia Malec (UKS Orka Zamość) - 35.61
9. Karolina Potiopa (MKS Ochota Warszawa) - 35.72
10. Karolina Strządała (UKS Aquatica Pawłowice) - 36.06

100 m st. motylkowym:

1. Iga Grygiencza (MKS Medyk Giżycko) - 1:04.65
2. Martyna Sienkiewicz (TP Zielona Góra) - 1:05.75
3. Milena Krupa (MKS Juvenia Wrocław) - 1:05.82
4. Oliwia Smektała (MKP Astromal-Leszno) - 1:07.17
5. Maja Trefler (UKS Orka Lubań) - 1:07.52
6. Nadia Poznachowska (UKP Polonia Warszawa) - 1:08.34
7. Alicja Piasecka (UKS Żabianka Gdańsk) - 1:08.56
8. Emilia Browarska (LKS Jedność 32 Pryszowice) - 1:08.68
9. Maja Łotowska (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 1:08.72
10. Barbara Basista (UKS SMS Galicja Kraków) - 1:09.04

200 m st. dowolnym:

1. Wiktoria Guść (UKS Delfin Piotrków Tryb.) - 2:05.09
2. Klaudia Tarasiewicz (UKP Polonia Warszawa) - 2:05.92
3. Wiktoria Bociek (KS Górnik Sosnowiec) - 2:10.41
4. Roksana Bocian (LKS Jedność 32 Przyszowice) - 2:11.66
5. Weronika Latała (Starachowicki Klub Pływacki BA) - 2:12.32
6. Julia Mizik (MKS Ochota Warszawa) - 2:13.33
7. Justyna Borowiak (MKS Juvenia Wrocław) - 2:13.70
8. Patrycja Januszko (IKS Konstancin) - 2:14.49
9. Milena Krupa (MKS Juvenia Wrocław) - 2:15.68
10. Lila Krupińska (MTP Kormoran Olsztyn) - 2:16.15

200 m st. grzbietowym:

1. Justyna Traczyk (WKS Śląsk Wrocław) - 2:18.03
2. Marianna Rydyńska (MUKS Piętnastka) - 2:22.72
3. Dominika Trentkiewicz (Start Opole) - 2:25.63
4. Oliwia Steć (UKS Tri-Team Rumia) - 2:25.91
5. Wiktoria Maciaszczyk (UKS SP-149 Łódź) - 2:30.11
6. Maja Kozłowska (KS Warta Poznań) - 2:31.83
7. Alicja Pinkowicz (MOSM Tychy) - 2:32.73
8. Barbara Basista (UKS SMS Galicja Kraków) - 2:32.92
9. Ewa Zajączkowska (MKS Trójka Łódź) - 2:34.75
10. Hanna Stanecka (Starachowicki Klub Pływacki) - 2:36.10

400 m st. zmiennym:

1. Klaudia Tarasiewicz (UKP Polonia Warszawa) - 5:05.61
2. Maja Mikołajczyk (UKS SP-149 Łódź) - 5:08.69
3. Julia Bednarz (UKS Orka Zamość) - 5:10.84
4. Julia Cygan (MUKS Piętnastka) - 5:10.85
5. Julia Dragan (KS Olimpia Lublin) - 5:15.21
6. Klaudia Malec (UKS Orka Zamość) - 5:19.08
7. Weronika Maciaszczyk (UKS SP-149 Łódź) - 5:19.16
8. Wiktoria Wrzesińska (UKS 190 Łódź) - 5:20.34
9. Renata Wilczek (KS Płetwal Zakopane) - 5:26.57
10. Magdalena Sobolewska (UKS Manta Kochłowice Ruda) - 5:27.37

Chłopcy:

50 m st. dowolnym:

1. Maciej Konarski (UKS GIM 92 Ursynów) - 24.88
2. Krzysztof Matuszewski (MUKS Piętnastka) - 25.03
3. Mateusz Mamcarz (KS Płetwal Zakopane) - 25.24
4. Aleksander Kuś (UKS Alfa Bukowno) - 25.47
5. Oliwier Sieczek (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 25.56
6. Bartłomiej Dudkowiak (UKS Aquatica Pawłowice) - 25.58
7. Maciej Gabryś (Sikret Gliwice) - 25.59
8. Jakub Eckardt (MKS Juvenia Wrocław) - 25.75
9. Marcel Jaworski (WKS Śląsk Wrocław) - 25.88
10. Krzysztof Hryniewicki (MKP Wodnik Bielsk Podlaski) - 26.02

50 m st. klasycznym:

1. Jakub Śliwka (UKS Salmo Żory) - 32.12
2. Wiktor Staszak (UKS Delfinek) - 32.51
2. Jakub Olszewski (MUKS Piętnastka) - 32.51
4. Oliwier Cichocki (KS Warta Poznań) - 32.66
5. Kacper Sztendel (MKS Jedynka Łódź) - 32.70
6. Paweł Kwiecień (KS Piątka Chorzów) - 32.72
7. Marcin Wykręt (UKS Nowy Klub Pływacki) - 33.15
8. Antoni Koronkiewicz (St. KF KS Fenix Ożarów Maz.) - 33.22
9. Filip Łagoźny (UKS Orka Zamość) - 33.23
10. Radosław Walijewski (UKS Żabianka Gdańsk) - 33.47

100 m st. motylkowym:

1. Filip Kosiński (Międzyszkolny UKS Olimpijczyk) - 57.45
2. Maciej Gabryś (Sikret Gliwice) - 57.87
3. Krzysztof Chmielewski (IUKS Muszelka Warszawa) - 58.59
4. Mateusz Mamcarz (KS Płetwal Zakopane) - 59.22
5. Michał Chmielewski (IUKS Muszelka Warszawa) - 1:00.41
6. Amadeusz Knop (UKS GIM 92 Ursynów) - 1:01.04
7. Mikołaj Adamowicz (IUKS Muszelka Warszawa) - 1:01.74
8. Szymon Wrabec (UKP Manta Jelcz-Laskowice) - 1:02.32
9. Michał Grzecza (TP Skalar Słupsk) - 1:02.53
10. Miłosz Gachewicz (Dwójka Morena Gdańsk) - 1:03.58

200 m st. dowolnym:

1. Krzysztof Matuszewski (MUKS Piętnastka) - 1:58.20
2. Maciej Konarski (UKS GIM 92 Ursynów) - 1:58.50
3. Kacper Olczak (MKS Trójka Łódź) - 2:01.26
4. Jakub Kalkan (LKS Jedność 32 Przyszowice) - 2:02.52
5. Maksymilian Pierchała (LKS Jedność 32 Przyszowice) - 2:02.72
6. Sebastian Miniszewski (MUKS Piętnastka) - 2:04.08
7. Kacper Stanek (UKS SMS Galicja Kraków) - 2:04.51
8. Maksymilian Leśniak (UKS 190 Łódź) - 2:05.14
9. Kacper Rafał (UKS V Łomianki) - 2:07.22
10. Kacper Zubrzycki (KS Wisła Puławy) - 2:07.86

200 m st. grzbietowym:

1. Filip Kosiński (Międzyszkolny UKS Olimpijczyk) - 2:09.47 (rek. Polski U-14)
2. Oliwier Sieczek (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 2:11.30
3. Amadeusz Knop (UKS GIM 92 Ursynów) - 2:12.93
4. Ksawery Masiuk (UKS G-8 Bielany Warszawa) - 2:15.08
5. Jakub Olszewski (MUKS Piętnastka) - 2:18.85
6. Jakub Walter (MOSM Tychy) - 2:19.04
7. Maciej Szewczyk (MKS Jedynka Łódź) - 2:19.76
8. Kacper Czapla (IUKP Wodnik Police) - 2:20.82
9. Tymon Kurowski (MKP Słowianka Gorzów Wlkp.) - 2:21.82
10. Hubert Skibiak (UKS 190 Łódź) - 2:22.16

400 m st. zmiennym:

1. Krzysztof Chmielewski (IUKS Muszelka Warszawa) - 4:44.53
2. Tomasz Buczkowski (TP Zielona Góra) - 4:49.94
3. Michał Chmielewski (IUKS Muszelka Warszawa) - 4:50.59
4. Gustaw Warzocha (KS Warta Poznań) - 4:53.50
5. Sergiusz Gołacki (UKS 190 Łódź) - 4:56.26
6. Igor Zuzaniuk (KS Olimpia Lublin) - 4:59.99
7. Michał Piela (UKP Unia Oświęcim) - 5:04.31
8. Bartosz Linard (IKS Konstancin) - 5:04.60
9. Hubert Skibiak (UKS 190 Łódź) - 5:13.02

Aleksy Caliński (MKS Juvenia Wrocław) - dyskwalifikacja



Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |