Półfinały EFL Cup i Coupe de la Ligue na żywo w Eleven Sports!

Półfinały EFL Cup i...
W tym tygodniu poznamy finalistów EFL Cup i Coupe de la Ligue, prestiżowych turniejów piłkarskich w Anglii i we Francji. Mecze półfinałowe będzie można oglądać w kanałach ELEVEN SPORTS we wtorek, środę i czwartek.

W rywalizacji o końcowy triumf w EFL Cup pozostają m.in. Manchester United i Liverpool FC. Czerwone Diabły w czwartek liczą na awans, bo w pierwszym meczu pokonały Hull City 2:0. Trudniejsze zadanie w rewanżu stoi przed The Reds, którzy po niespodziewanej porażce 0:1 z Southampton FC, będą musieli odrobić straty w środę przed własną publicznością. Półfinały Pucharu Ligi Angielskiej kibice będą mogli śledzić na antenie Eleven.

Na tym samym etapie rozgrywek w Coupe de la Ligue nie ma dwumeczów, więc losy awansu do finału rozstrzygną się w jednym spotkaniu. Oba będzie można obejrzeć w Eleven Sports. Broniące trofeum Paris Saint-Germain Grzegorza Krychowiaka zmierzy się we wtorek z Girondins Bordeaux, w którym podstawowym obrońcą jest Igor Lewczuk. Bardzo mocną pozycję w AS Monaco ma inny polski defensor Kamil Glik. Jego drużyna będzie faworytem środowej konfrontacji z AS Nancy.

Polecamy we wtorek, 24 stycznia:

20:55, Eleven Sports, Coupe de la Ligue: Girondins Bordeaux (Igor Lewczuk) - Paris Saint-Germain (Grzegorz Krychowiak)

Polecamy w środę, 25 stycznia:

20:55, Eleven, EFL Cup: Liverpool FC - Southampton FC
20:55, Eleven Sports, Coupe de la Ligue: AS Monaco (Kamil Glik) - AS Nancy

Polecamy w czwartek, 26 stycznia:

20:40, Eleven, EFL Cup: Hull City - Manchester United
Zobacz także:
Ćwierćfinały Pucharu Anglii i starcie mistrza z wicemistrzem Niemiec hitami weekendu w Eleven Sports Serie A w ELEVEN SPORTS przez kolejne 3 sezony Weekend w kanałach Eleven Sports: 24-27 lutego Finał Pucharu Ligi Angielskiej w Eleven Sports Weekend w kanałach Eleven Sports: 17-20 lutego Cage Warriors Fighting Championship w Eleven Sports

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |