Polsat Viasat Explore po raz kolejny pokaże największe e-sportowe emocje

Polsat Viasat Explore, po raz drugi w tym roku, posiada wyłączne prawa do transmisji wydarzeń e-sportowych.

Finały ELEAGUE Championship Series - Counter-Strike (CS:GO) odbędą się w Atlancie, 29 i 30 lipca br., a relacja z piątkowej i sobotniej nocy będzie dostępna na Twitch i w sobotę, na żywo na antenie Polsat Viasat Explore.

Pierwsze półfinały odbędą się już w piątek 29 lipca, a dzień później zmierzą się ze sobą dwie najlepsze drużyny CS:GO w trybie best-of-three. ELEAGUE to profesjonalna organizacja e-sport stworzona przez Turner i WME/IMG, która w swoim inauguracyjnym sezonie będzie gospodarzem finałów odbywających się w Cobb Energy Performing Arts Centre w Atlancie.

Całe wydarzenie relacjonować będą Łukasz Ganczewski alias PRAWUs i Dominik Dąbrowski alias Nero (Integrate). Obaj przeprowadzą widzów minuta po minucie przez całe wydarzenie, pokazując emocje i adrenalinę, która towarzyszy graczom. Będzie też można z nimi dyskutować w trakcie trwania finału na Facebooku Polsat Viasat Explore. 

To elektryzujące wydarzenie zostanie zaprezentowane na żywo na antenie i w wyznaczonym paśmie Twitch o następujących porach: 

• Piątek, 29 lipca - relacja z wydarzeń poprzedzających imprezę w trakcie całego turnieju od 02.00 do 05.30 CET na Twitch Poland https://www.twitch.tv/viasatexplore.

• Sobota, 30 lipca - przekaz na żywo całego wydarzenia od 21.00 do 23.30 CET na Polsat Viasat Explore, a najlepsze momenty i relacja z wydarzeń poprzedzających grę na Twitch Poland-   https://www.twitch.tv/viasatexplore.

Polsat Viasat Explore ostatnio wyemitował Esports Championship Series – CS: GO Finały  z Londynu, World Championship June 2016, League of Legends w Seulu w 2014 oraz sześć poprzednich wydarzeń w 2015.


Zobacz także:
E-sport ponownie na antenie Polsat Viasat Explore E-sportowe emocje tylko w Polsat Viasat Explore - Counter-Strike już 25 i 26 czerwca! Raport transferowy z 20 lutego

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |