Polscy żużlowcy będą walczyć na PGE Narodowym o mistrzostwo świata!

Polscy żużlowcy będą...
Trzeci rok z rzędu na PGE Narodowym w Warszawie gościć będą najlepsi żużlowcy na świecie. 13 maja przyszłego roku rozegrana zostanie PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

Wspaniała wiadomość dla kibiców: bilety na to wydarzenie można kupować w starej cenie, już od 49 zł na kupbilet.pl tylko do 31 grudnia 2016 roku. Nie czekaj na ostatnią chwilę, kup tańsze wejściówki i zapewnij sobie już dziś niezapomniane żużlowe emocje!

Po zdobyciu brązowego medalu mistrzostw świata w 2016 roku, Bartosz Zmarzlik będzie walczyć na PGE Narodowym o złoto. Pozostali trzej reprezentanci Polski w niczym mu nie ustępują i również mogą pokusić się o pozycje medalowe. Tak młodej kadry nie mieliśmy od 15 lat!

FIM Speedway Grand Prix wyłania co roku medalistów oficjalnych Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu.  W sezonie 2016 awans do tego elitarnego grona uzyskał Patryk Dudek (25 l.) z Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra, a jeździć tam będą również wspomniany Bartosz Zmarzlik (22 l.) ze Stali Gorzów, Piotr Pawlicki (23 l.) z FOGO Unii Leszno i Maciej Janowski (26 l.) z BETARD Sparty Wrocław.

Jeszcze nigdy w historii FIM Speedway Grand Prix żadna narodowa reprezentacja nie była taka młoda jak Polacy. Średnia wieku naszych reprezentantów, stałych uczestników cyklu SGP 2017, w dniu zawodów w Warszawie wyniesie tylko 23,8 lat!

Polacy na PGE Narodowym pobiją rekord. Ostatnio tak młodych polskich uczestników Grand Prix mieliśmy w 2002 roku, gdy czwórka Gollob, Walasek, Ułamek i Cegielski liczyła razem średnio 26,75 lat. Teraz kwartet Zmarzlik, Pawlicki, Dudek i Janowski w dniu zawodów liczyć będzie raptem 23,8 lat.

Andrzej Witkowski, Prezes Polskiego Związku Motorowego bardzo cieszy się z kolejnego turnieju PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix na PGE Narodowym. - To już trzecia edycja tych wspaniałych zawodów i jestem głęboko przekonany, że nawiążemy do bardzo udanego turnieju z roku 2016, gdy na PGE Narodowym zawody dostarczyły wielu sportowych emocji. Mamy najmłodszą reprezentację w historii Grand Prix, warto kibicować tym zawodnikom z nadzieją, że nawiążą do najlepszych czasów polskiego żużla. Zapraszam wszystkich na PGE Narodowy, aby osobiście mogli się przekonać jak polscy żużlowcy walczą o medale Indywidualnych Mistrzostw Świata - powiedział Andrzej Witkowski.

- To dla mnie prawdziwa przyjemność pojechać w Indywidualnych Mistrzostwach Świata po raz trzeci na PGE Narodowym w Warszawie. Ten stadion jest wspaniały, a wypełniony przez kibiców do ostatniego miejsca stwarza niepowtarzany klimat żużlowego święta. Jestem przekonany, że czwórka polskich zawodników, którzy reprezentują nasz kraj w FIM Speedway Grand Prix 2017 pokaże wspaniałym polskim kibicom świetny żużel.  Liczymy na wasz doping! - oznajmił Bartosz Zmarzlik.

Sprzedaż biletów na zawody od 7.12.2016 roku. Najtańsze bilety od 49 zł. Od 1.01.2017 bilety droższe o 10 zł. Więcej informacji na kupbilet.pl

CENY BILETÓW 7.12.2016 - 31.12.2016:

KAT. I 49 PLN
KAT. II 59 PLN
KAT. III 69 PLN
KAT. IV  79 PLN
KAT. V 79 PLN
KAT. VI 89 PLN
KAT. VII 99 PLN
VIP SILVER 850 PLN
VIP GOLD 950 PLN

•    Program zawodów do nabycia na kupbilet.pl w cenie 20 PLN.
•    Dzieci do lat 6 - wejście bezpłatne z pełnoletnim opiekunem.

CENY BILETÓW 1.01.2017 - 13.05.2017:

KAT. I 59 PLN
KAT. II 69 PLN
KAT. III 79 PLN
KAT. IV  89 PLN
KAT. V 89 PLN
KAT. VI 99 PLN
KAT. VII 109 PLN
VIP SILVER 850 PLN
VIP GOLD 950 PLN

•    Program zawodów do nabycia na kupbilet.pl w cenie 20 PLN.
•    Dzieci do lat 6 - wejście bezpłatne z pełnoletnim opiekunem.
Zobacz także:
PGE Narodowy chce stworzyć Narodową Strefę Kibica Z minitoru na PGE Narodowy Pojedynek mistrzów - Chalidow vs Mańkowski walką wieczoru KSW Colosseum Piąta obrona pasa na PGE Narodowym, Gamrot kolejnym mistrzem na KSW Colosseum Kleber Koike Erbst powalczy o pas KSW z Marcinem Wrzoskiem na PGE Narodowym Normalny obywatel Zmarzlik

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |