Polska Liga Esportowa na Good Game - Warszawskie Targi Gier

Podczas historycznej kolejki Polskiej Ligi Esportowej, która odbędzie się z udziałem publiczności na Good Game - Warszawskich Targach Gier, fani esportu będą mogli spotkać znanych komentatorów Counter-Strike: Global Offensive i League of Legends.

W Ptak Warsaw Expo pojawią się: Piotr „Izak” Skowyrski, Damian „Nervarien” Ziaja, Patryk “Easy” Dzięcioł i Paweł “Saju” Pawelczak z INETKOXTV, Olek “Vuzzey” Kłos, Norbert „Dis” Gierczak i Łukasz “Leo” Mirek. Impreza odbędzie się w dniach od 20 do 22 kwietnia.

Najlepsze polskie formacje w Counter-Strike: Global Offensive pokażą się przed warszawską publicznością podczas trzeciej, a w League of Legends pierwszej kolejki. Na spotkanie z drużynami, influencerami i komentatorami można liczyć w targową sobotę i niedzielę (21 kwietnia i 22 kwietnia).Rozgrywki CS:GO komentować będą: Piotr „Izak” Skowyrski, Patryk „easy” Dzięcioł, Paweł „saju” Pawelczak i Olek „vuzzey” Kłos. Natomiast w pojedynkach League of Legends można liczyć na głos: Damiana „Nervariena” Ziaji, Łukasza „Leo” Mirka i Norberta „Disa” Gierczaka.

Kolejka Polskiej Ligi Esportowej, to nie wszystko co czeka na Was na targach Good Game Expo. Organizator przygotował także dodatkowe turnieje League of Legends pulą 20 000 złotych. W strefie Clash Royale odbędą się otwarte turnieje dla wszystkich odwiedzających.

Good Game zapewni strefę wolnego grania na ponad 100 komputerów i turniej w Starcraft II. Szykują też strefę VR i nowych technologii dla graczy. Kolejną atrakcją będzie Strefa Gwint - Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Wielbiciele staroci też znajdą coś dla siebie. Czeka na nich Strefa Retro Gier - 45 stanowisk z retro komputerami, ekspozycja starych gier, plakaty retro gier, czytelnia starych czasopism z grami i strefa turniejowa.


Zobacz także:
Play trzeci raz z rzędu został partnerem tytularnym Polskiej Ligi Esportowej! Kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej już w sobotę i niedzielę we Wrocławiu eSport Polska - wspólny projekt Macro Games z PZPS Transmisja meczu KPR Ostrovia - Vetrex Sokół w eSPORTtv.pl Mecz KPR Ostrovia - Wisła II Płock na żywo w eSPORTtv.pl

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |