Poważna kontuzja Arkadiusza Milika!

Poważna kontuzja...
Sprawdził się fatalny scenariusz w sprawie kontuzji Arkadiusza Milika - reprezentant Polski ma naderwanie więzadła krzyżowego przedniego w lewym kolanie.

Milik wróci jeszcze dziś do Włoch, gdzie przejdzie konieczny zabieg i mozolną rehabilitację. Przerwa w grze wyniesie przynajmniej cztery miesiące, co jest dla niego fatalną informacją.

Piłkarz Napoli doznał urazu w końcówce pierwszej połowy. Zdołał dotrwać do przerwy, jednak w drugiej części gry nie pojawił się na murawie.

W miejsce Milika pojawił się Karol Linetty. Widać było różnicę w grze obu piłkarzy. Oczywiście obaj występują na innych pozycjach, jednak z Milikiem w składzie Polska radziła sobie znacznie lepiej. Linetty miał zapewnić zagęszczenie, a co za tym idzie dominację w środku pola. Jednak to Duńczycy dominowali długimi momentami w grze.

Już we wtorek reprezentacja Polski zagra z Armenią. Być może Adam Nawałka zdecyduje się dać szansę Łukaszowi Teodorczykowi lub Kamilowi Wilczkowi. Wydaje się, że większe szanse na grę ma napastnik Anderlechtu, który w barwach belgijskiego klubu strzelił już osiem bramek i zanotował dwie asysty.
Zobacz także:
Marcin Nowak: Droga Milika przekroczyła wszelkie oczekiwania Leo Messi jest najlepszy na świecie... ale to jest porażka! Liga Mistrzów: druga wygrana Napoli w grupie A, gol i asysta Milika! Serie A: Napoli wygrywa z Bologną, dwa gole Milika! Liga Mistrzów: dwa gole Milika w Kijowie, bramka Lewandowskiego!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |