Inter Cars Classicauto Cup 2017 - ruszają zapisy

Ruszają zapisy na udział w największym ogólnopolskim pucharze dla samochodów klasycznych i zabytkowych. Organizatorzy Inter Cars Classicauto Cup 2017 przygotowali dla startujących w tym sezonie załóg wiele nowości.
Krzysztof Biesiekirski o...

Krzysztof Biesiekirski o włos od podium na Circuito Albaida

17-letni Polak ukończył oba niedzielne wyścigi drugiej rundy międzynarodowych mistrzostw Walencji w motocrossie klasy MX2 Sub18 na czwartej pozycji, poprawiając jednocześnie swoją „życiówkę” na Circuito Albaida aż o trzy sekundy.

Wyścigi NASCAR na żywo tylko w Motowizji!

Motowizja zaprasza na kolejny sezon wyścigów NASCAR, który w tym roku wraca pod nazwą Monster Energy NASCAR Cup Series.

Nowości Toyoty podczas Geneva International Motor Show 2017

Na zbliżających się targach Geneva International Motor Show 2017 Toyota zaprezentuje odświeżony model Yarisa na 2017 rok oraz jego sportową wersję, Yarisa GRMN.

Polacy dwukrotnie na podium pucharu Lamborghini w Dubaju

Teodor Myszkowski i Andrzej Lewandowski ukończyli na podium oba wyścigi drugiej rundy bliskowschodniej edycji pucharu Lamborghini Super Trofeo. Na torze w Dubaju Polacy dwukrotnie finiszowali w trudnych warunkach na drugiej pozycji w klasie AM.

Alex Karkosik przed ważnym weekendem w Formule Gulf

Piątkowe wyścigi przedostatniej rundy Formuły Gulf na torze Dubai Autodrome mogą mocno przybliżyć Aleksa Karkosika do mistrzowskiego tytułu w tej bliskowschodniej serii.

Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure - Toyota na targach w Chicago

Na trwających właśnie targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas.

Krzysztof Biesiekirski zaczyna sezon w czołówce

Krzysztof Biesiekirski ukończył oba wyścigi pierwszej rundy mistrzostw Walencji w motocrossie w ścisłej czołówce klasy MX Sub18. Jedyny Polak w stawce w niedzielę dwukrotnie finiszował na torze Crevillent na drugiej pozycji.

Polacy na podium pucharu Lamborghini w Abu Zabi

Duet Teodor Myszkowski i Andrzej Lewandowski wywalczył podium w drugim wyścigu pierwszej rundy serii Lamborghini Super Trofeo Middle East.