Pazera Racing z apetytem na...

Pazera Racing z apetytem na sukcesy na Węgrzech

Motocykliści zespołu Pazera Racing wystartują w najbliższy weekend w drugiej rundzie mistrzostw Polski WMMP, ponownie połączonej ze zmaganiami europejskiej serii Alpe Adria.
Pierwsze zwycięstwo Polaka...

Pierwsze zwycięstwo Polaka w motocyklowych mistrzostwach Hiszpanii

Debiutujący w tym sezonie w motocyklowych mistrzostwach Hiszpanii klasy Open 600, 16-letni Piotr Biesiekirski wywalczył w niedzielę na Circuito de Navarra swoje pierwsze zwycięstwo w tej serii.

Piotr Biesiekirski na podium w Barcelonie

Piotr Biesiekirski na podium ukończył niedzielny wyścig motocyklowych mistrzostw Hiszpanii klasy Open 600 na torze F1 w Barcelonie.

Paweł Szkopek wygrywa w Poznaniu, Patryk Pazera na podium

Paweł Szkopek wygrał drugi wyścig pierwszej rundy motocyklowych mistrzostw Polski klasy Superbike na torze w Poznaniu, jednocześnie finiszując na drugiej pozycji w europejskiej serii Alpe Adria.

Zwycięski weekend Wójcik Racing Teamu w Poznaniu

Motocykliści Wójcik Racing Teamu rozpoczęli sezon mistrzostw Polski na podium.

Szkopek i Pazera rozpoczynają walkę o kolejne tytuły

Paweł Szkopek i Patryk Pazera już w najbliższy weekend wystartują w pierwszej rundzie motocyklowych mistrzostw Polski WMMP. Na torze w Poznaniu w barwach Pazera Racing dołączy do nich łodzianin Radek Brandebura.

Truck Racing French Grand Prix: Ostaszewski dwa razy na pudle

W niedzielę na francuskim torze wyścigowym Paul Ricard zakończyła się pierwsza runda Truck Racing French Grand Prix.

Leszczynianin wyścigowym wicemistrzem Bliskiego Wschodu, teraz Formuła 4

Pochodzący z Włoszakowic niedaleko Leszna Filip Kaminiarz wywalczył niedawno tytuł wicemistrza bliskowschodniej serii wyścigów Formula Gulf.

Szwedzka kombinacja - Ove Andersson

W zeszłym roku minęło dziesięć lat od tragicznej śmierci legendy Toyota Team Europe, Ove Anderssona.

Czwarte miejsce Basza z powodu drzwi

Drugi wyścig Lamborghini Super Trofeo Europe na torze Silverstone zakończył się dla Karola Basza i Vito Postiglione czwartym miejscem.