Podbeskidzki szczypiorniak...

Podbeskidzki szczypiorniak pograł w Łodygowicach

Ani drgnęła tabela I Ligi po turnieju Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Łodygowicach. Ale za to w II Lidze, jak zwykle, wszystko do góry nogami!
Podbeskidzka Liga...

Podbeskidzka Liga Amatorskiej Piłki Ręcznej w Czańcu (relacja)

Szczypiornistki Bystra Team zostały mistrzem półmetka w Podbeskidzkiej Lidze Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt! W hicie I rundy pokonały najgroźniejszego rywala UKS Jedynkę Łodygowice.

Mistrzowie Europy kolejny sezon z Lexusem

Już piąty rok najlepszy zespół męskiej piłki ręcznej w Europie, Vive Tauron Kielce, współpracuje z Toyota & Lexus Romanowski Kielce.

IHF Super Globe: trzecie miejsce dla Vive Tauronu

Vive Tauron Kielce pokonał Al Sadd 36:25 w meczu o trzecie miejsce IHF Super Globe - nieoficjalnych, klubowych mistrzostw świata.

Ponad 200 dziewcząt rywalizowało w Kraśniku

Już po raz trzeci w Kraśniku odbył się towarzyski turniej juniorek młodszych, w dwóch halach rywalizowało ponad 200 dziewcząt z Polski i zagranicy.

IHF Super Globe: porażka kielczan w półfinale

Vive Tauron Kielce przegrał 25:29 z Paris Saint-Germain w meczu półfinałowym IHF Super Globe - nieoficjalnych, klubowych mistrzostw świata.

IHF Super Globe: Vive Tauron w półfinale!

Vive Tauron Kielce pokonał TCC Taubate 33:30 w meczu ćwierćfinałowym IHF Super Globe - nieoficjalnych, klubowych mistrzostw świata.

PGNiG Puchar Polski: trofeum dla Vive Tauronu!

Vive Tauron Kielce po raz trzynasty w swojej historii sięgnęło po Puchar Polski. W wielkim finale kielczanie pokonali Orlen Wisłę Płock, przez całe spotkanie wysoko prowadząc i dyktując własne warunki.

PGNiG Puchar Polski: trzecie miejsca dla Górnika, ostatni mecz Jurasika!

Górnik Zabrze nie miał problemów z pokonaniem Stali Mielec i finałowy turniej PGNiG Pucharu Polski zakończył na trzeciej pozycji. Niedzielne zwycięstwo było jednocześnie ostatnim w karierze występem Mariusza Jurasika.

PGNiG Puchar Polski: Górnik nie dał rady Orlen Wiśle

Orlen Wisła Płock drugim finalistą pięćdziesiątej edycji PGNiG Pucharu Polski. Zespół Manolo Cadenasa kontrolował wydarzenia i wygrał z Górnikiem Zabrze różnicą dwóch bramek.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com