Pływackie MEJ 2018:...

Pływackie MEJ 2018: srebrny medal Kałusowskiego na 200 m st. klasycznym!

Jan Kałusowski zdobył srebrny medal na 200 metrów stylem klasycznym w drugim dniu pływackich Mistrzostw Europy Juniorów w Helsinkach.
BWF World Tour w...

BWF World Tour w Dżakarcie: wyniki 2. rundy singla

Przedstawiamy komplet wyników drugiej rundy singla kobiet i mężczyzn w badmintonowych zawodach BWF World Tour w Dżakarcie.

Lekkoatletyczne ME U-18: Piekarz osiemnasta w chodzie na 5 km

Agata Piekarz zajęła osiemnaste miejsce w chodzie na 5 kilometrów w lekkoatletycznych Mistrzostwach Europy do lat 18 w Gyor.

Pływackie MEJ 2018: piąte miejsce polskiej sztafety na 4x100 m st. dowolnym!

Polacy zajęli piąte miejsce w sztafecie na 4x100 metrów stylem dowolnym w pierwszym dniu pływackich Mistrzostw Europy Juniorów w Helsinkach.

Lekkoatletyczne MP U-23: wyniki finałów drugiego dnia

Wyniki finałów drugiego, ostatniego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Polski do lat 23 w Sieradzu.

Pływackie MP U-14 w Olsztynie: wyniki finałów drugiego dnia

Wyniki finałów drugiego dnia mistrzostw Polski do lat 14 w pływaniu rozgrywanych w Olsztynie.

Lekkoatletyczne MP U-23: wyniki finałów pierwszego dnia

Wyniki finałów pierwszego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Polski do lat 23 rozgrywanych w Sieradzu.

Polki powalczą o brąz AMŚ w unihokeju

Reprezentacja Polski kobiet zagra w sobotę mecz o brązowy medal rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostw Świata w unihokeju. Z kolei męski zespół jest bliski zajęcia piątej lokaty.

Widowiskowa rywalizacja najlepszych z najlepszych - wyniki pierwszego dnia Super League Triathlon Poznań

Za nami pierwszy dzień Festiwalu Triathlonu w Poznaniu. Nowatorskie formuły Super League Triathlon zapewniły wspaniałe widowisko wszystkim kibicom.

Pływackie MP U-14 w Olsztynie: wyniki finałów pierwszego dnia

Wyniki finałów pierwszego dnia mistrzostw Polski do lat 14 w pływaniu rozgrywanych w Olsztynie.