WAR RACE - ekstremalne przeszkody i dobra zabawa

Już 2 września br., na byłbym Lotnisku Wojskowym Szprotawa-Wiechlice (woj. lubuskie) odbędzie się pierwszy bieg z przeszkodami z cyklu WAR RACE.

12. Półmaraton Warszawski ze sponsorem tytularnym!

12. edycja Półmaratonu Warszawskiego odbędzie się w ostatnią niedzielę marca. Po raz kolejny sponsorem tytularnym imprezy został PZU.

Ireneusz Bieleninik anonserem gali PL MMA w TV Puls

W sobotę 4 marca w TV Puls wielkie sportowe widowisko na żywo - transmisja z gali PL MMA. Na ringu m.in. debiutujący w MMA złoty i srebrny medalista igrzysk olimpijskich w podnoszeniu ciężarów, Szymon Kołecki.

Czy Łobodziński zrewanżuje się Riedlowi?

Na dwa tygodnie przed siódmą edycją Biegu Na Szczyt Rondo 1, znamy już listę zawodników elity sportowej, którzy powalczą o zwycięstwo w tych prestiżowych zawodach.

Nowa drużyna Bartosza Giemzy z szansą na mistrzostwo w Enduro MTB

Enduro MTB jest jedną z najprężniej rozwijających się dyscyplin w kolarstwie górskim. Nic dziwnego, że Bartosz Giemza, wielokrotny mistrz Polski w BMX Racing, idzie za ciosem i prezentuje swój nowy zespół Kellys OSHEE Racing.

Półmaraton w Ołomuńcu, czyli festyn, spotkanie biegaczy i okazja do zabawy

W Polsce organizowanych jest coraz więcej imprez biegowych, ale biegacze z naszego kraju coraz częściej interesują się biegami organizowanymi za granicą.

Wawak tuż za podium na Cyprze

Bartłomiej Wawak i Fabian Giger z Kross Racing Team wystartowali w pierwszym wyścigu w sezonie 2017.

Bartłomiej Matysiak dołącza do Team Hurom

Jednym z ostatnich ruchów transferowych zespołu Hurom okazało się pozyskanie Bartłomieja Matysiaka, jednego z najbardziej doświadczonych kolarzy polskiego peletonu.

Gala boksu w nc+: pogromca Szpilki w obronie pasa mistrzowskiego WBC i pierwsza walka Ugonoha w USA

W nocy z soboty na niedzielę CANAL+ SPORT zaprasza na galę boksu zawodowego, podczas której Deontay Wilder bronić będzie mistrzowskiego tytułu WBC w wadze ciężkiej.

Weekend w kanałach Eleven Sports: 24-27 lutego

W ostatni weekend lutego na antenach kanałów ELEVEN SPORTS na pierwszy plan wysuwają się transmisje piłkarskich hitów z Hiszpanii, Włoch, Francji i Anglii.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com