19. PKO Poznań Maraton - maratońska koszulka z historią w tle

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, 19. edycja PKO Poznań Maratonu, a co za tym idzie - czas przybliżyć biegaczom, którzy się już zapisali i tym, którzy jeszcze się wahają, layout tegorocznej koszulki.

Rusza cykl zawodów o Puchar Polski i Mistrzostwo Polski w kitesurfingu!

Tegoroczne ogólnopolskie zawody w kitesurfingu obejmować będą trzy edycje zawodów, w tym wielki finał w Pucku podczas Ford Fiesta Activ Cup.

Fundacja Sport Twoją Szansą partnerem wyprawy Marcina Gienieczko

Fundacja Sport Twoją Szansą została partnerem wyprawy Marcina Gienieczko - sportowca i doświadczonego podróżnika.

Weekend zawodników Volkswagen Samochody Użytkowe MTB

Kolejny Puchar Świata MTB w Nove Mesto odbył się w miniony weekend. Katarzyna Solus-Miśkowicz zajęła 25. pozycję, Marek Konwa, dojechał do mety 27, a Jakub Zamroźniak uplasował się na 34. miejscu.

Sukces polskiego zawodnika podczas debiutu na światowych zawodach drwali w Marsylii!

Michał Dubicki zajął wysoką piątą pozycję w najbardziej wymagających zawodach w sportowym cięciu i rąbaniu drewna na czas Champions Trophy.

Niemal 2000 zawodników otworzyło sezon triathlonowy w Sierakowie

Niedzielna rywalizacja zakończyła dwudniowe zmagania triathlonistów. Na dystansie 1/4 IM najlepsi okazali się Joanna Sołtysiak i Robert Czysz.

Zofia Klepacka wygrała regaty Pucharu Europy w Holandii

Zofia Klepacka zwyciężyła, a Maciej Kluszczyński zajął drugie miejsce w klasie RS:X w regatach żeglarskiego Pucharu Europy w Medemblik. To trzeci triumf Klepackiej w tej imprezie.

Firma SANTE głównym sponsorem Wyścigu Hubala

Głównym sponsorem 13. edycji Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala została firma SANTE.