Z minitoru na PGE Narodowy

Z minitoru na PGE Narodowy

Patryk Dudek odwiedził wczoraj w domu zawodnika Bydgoskiego Towarzystwa Żużlowego, Wiktora Przyjemskiego.
Zakończenie roku ze...

Zakończenie roku ze speedwayem w nc+: odcinki specjalne „Czarnego charakteru”

To będzie wyjątkowy czas dla fanów żużla. W Boże Narodzenie platforma nc+ pokaże reportaż o historii speedwaya, a w pierwszy dzień Nowego Roku dokument o najbardziej krnąbrnym polskim żużlowcu.

Bartosz Zmarzlik - nowa gwiazda polskiego żużla

Bartosz Zmarzlik, aktualny brązowy medalista indywidualnych mistrzostw świata jest powszechnie uznawany za największy talent polskiego żużla od czasów Tomasza Golloba.

Żużlowcy na Zimowym Narodowym

Piotr Pawlicki, Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski - żużlowcy, którzy 13 maja wystąpią w PZM Warsaw FIM SGP of Poland gościli na Zimowym Narodowym. Była z nimi również kamera PZMtv.

Finał British Speedway Elite League w Eleven Sports

Belle Vue Aces czy Wolverhampton Wolves? Która z tych drużyn sięgnie po żużlowe mistrzostwo Wielkiej Brytanii? Przed kibicami wyjątkowe spotkanie z największymi gwiazdami „czarnego sportu” w Eleven Sports.

Speedway w nc+: Drużynowy Puchar Świata, 11. kolejka PGE Ekstraligi

Widzów nc+ czeka pasjonujący tydzień w towarzystwie najlepszych żużlowców świata.

Najlepsi z najlepszych pojadą w PGE IMME w Gdańsku

Krystian Pieszczek z dziką kartą, a obrońca tytułu mistrzowskiego z ubiegłego roku - Grigorij Laguta z jedynką - tak wyglądają najważniejsze rozstrzygnięcia losowania numerów startowych przed PGE IMME.

Hit żużlowej British Speedway Elite League dziś wieczorem w Eleven Sports!

Dziś wieczorem Eleven Sports pokaże hit żużlowej British Speedway Elite League, w którym broniący tytułu Poole Pirates, zmierzą się z ubiegłorocznym finalistą Belle Vue Aces.

Ole Olsen poprowadzi Resztę Świata 15 maja w Warszawie

15 maja na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrany oficjalny mecz Polska - Reszta Świata. Zespół zagranicznych gwiazd do boju poprowadzi Ole Olsen.

Emocje żużlowe na PGE Narodowym

Dwa żużlowe turnieje w jeden weekend i pożegnanie Tomasza Golloba z reprezentacją to już za niecały miesiąc czeka wszystkich fanów speedway`a, którzy na PGE Narodowym będą mogli kibicować swoim faworytom.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com