MŚ w Lahti: bez sensacji w...

MŚ w Lahti: bez sensacji w zawodach drużynowych w kombinacji norweskiej

Tak jak wszyscy przewidywali, w konkursie drużynowym w kombinacji norweskiej szans rywalom od początku do końca nie dali Niemcy, prowadząc już po skokach.
MŚ w Lahti: Rydzek broni...

MŚ w Lahti: Rydzek broni mistrzowski tytuł!

Nie Eric Frenzel, ale Johannes Rydzek zdobył złoty medal w zawodach na normalnej skoczni i trasie 10 kilometrów w Lahti, broniąc tym samym mistrzowskiego tytułu wywalczonego w Falun.

Renault Partnerem Polskiego Związku Narciarskiego

We wtorek, 21 lutego 2017 roku w Warszawie Polski Związek Narciarski podpisał umowę o współpracy z Renault Polska. Na jej mocy Renault Polska zostało Partnerem Oficjalnym Polskiego Związku Narciarskiego.

PŚ w skicrossie: Riemen-Żerebecka siódma w szwedzkim Idre Fjall

Reprezentantka Polski zajęła siódme miejsce w zawodach Pucharu Świata FIS w narciarstwie dowolnym w konkurencji skicross rozegranych dziś w szwedkim Idre Fjall. Bezkonkurencyjna była liderka klasyfikacji generalnej, Kanadyjka Marielle Thompson.

Karolina Riemen-Żerebecka jedenasta w szwedzkim Idre Fjall

Karolina Riemen-Żerebecka była dziś jedenasta w zawodach Pucharu Świata FIS (konkurencja Ski Cross) rozegranych w Idre Fjjall w Szwecji.

28. Zimowa Uniwersjada w Ałmatach zakończona!

28. Zimowa Uniwersjada oficjalnie zakończona! W lodowej hali Ałmaty Arena dobiegła końca ceremonia zamknięcia sportowego święta studentów. Akademicka Reprezentacja Polski kończy imprezę z dwunastoma medalami.

Uniwersjada Ałmaty 2017: końcowa klasyfikacja medalowa

Reprezentacja Polski z dorobkiem dwunastu medali - 5 złotych, 2 srebrnych i 5 brązowych zajęła piąte miejsce w końcowej klasyfikacji medalowej 28. Zimowej Uniwersjady w Ałmatach.

Red Bull Bieg Zbójników - wyzwanie dla każdego

Jeżeli chcesz się sprawdzić i jesteś prawdziwym miłośnikiem aktywności fizycznej na świeżym powietrzu Red Bull Bieg Zbójników to zawody dla Ciebie.

Uniwersjada Ałmaty 2017: podsumowanie występów Polaków w dniu 7 lutego

Brązowy medal Katarzyny Rusin był wydarzeniem dla polskiej ekipy w przedostatnim dniu 28. Zimowej Uniwersjady w Ałmatach. Polska reprezentacja ma na swoim koncie dwanaście krążków - pięć złotych, dwa srebrne i pięć brązowych.

Uniwersjada Ałmaty 2017: klasyfikacja medalowa po dziewiątym dniu

Reprezentacja Polski z dorobkiem dwunastu medali zajmuje piąte miejsce w klasyfikacji medalowej po dziewiątym, przedostatnim dniu 28. Zimowej Uniwersjady w Ałmatach.