Premierowe odcinki magazynów i druga część „Outback Fight Club” w weekend w Fightklubie

Premierowe odcinki...
Od czwartku do niedzieli w Fightklubie premierowe odcinki trzech znakomitych magazynów: „Kronik Sztuk Walki”, „Fighting Spirit Wrestling” i „Fighting Rookies”.

Ponadto w sobotni wieczór druga część filmu dokumentalnego „Outback Fight Club”, opowiadającego o Fredzie Brophym, który od trzydziestu lat organizuje na australijskiej prowincji bokserskie walki w namiotach.

W czwartkowy wieczór (premiera o godz. 22.00) Fightklub zaprasza na drugi odcinek „Kronik Sztuk Walki”. To fascynujący serial ukazujący prawdziwą duszę sportów walki. Widzowie poznają filozofię poszczególnych dyscyplin, ich historię oraz umiejscowienie w lokalnej kulturze. Podczas pasjonującej podróży po Azji odwiedzą Filipiny, Japonię, Wietnam i dwukrotnie Chiny i odkryją świat dalekowschodnich sztuk walki, takimi, jakimi były one w pierwotnym, uszlachetnionym wydaniu. W najbliższym odcinku autorzy odwiedzą Okinawę, miejsce, w którym narodziło się karate.

Z kolei w piątek o godz. 22.00 kolejna porcja wrażeń dla fanów wrestlingu. Tym razem jednak… w kobiecym wydaniu. Na arenie rywalizować będą Faby Apache, Mari Apache, Lufisto i Taya. Znakomite widowisko z pogranicza teatru i sztuk walki, którego nie można przegapić. Tradycyjnie weekend w Fightklubie kończy się premierowym odcinkiem „Fighting Rookies”. Nie inaczej będzie i w tym tygodniu - w niedzielę o godz. 22.00 na fanów sportów walki czeka kolejna porcja wrażeń ze świata kickboxingu. Emocje i pojedynki stojące na bardzo wysokim poziomie gwarantowane.

Zapowiedź wideo „Kronik Sztuk Walki”: https://youtu.be/hkGlpnt0b8k
Zapowiedź wideo „Fighting Spirit Wrestling”: https://youtu.be/ihBxaaXHKSA
Zapowiedź wideo „Fighting Rookies”: https://youtu.be/r2Jhp52fZUA

Dwa tygodnie temu widzowie Fightklubu poznali Freda Brophy’ego - człowieka, który od ponad 30 lat organizuje w Australii bokserskie walki w namiotach, i który nosi się z zamiarem przejścia na emeryturę. Zanim jednak podejmie ten krok, chce zorganizować jeszcze jedno niezapomniane show. W drugim odcinku „Outback Fight Club” (premiera w Fightklubie w sobotę o godz. 22.00) ekipa Freda przygotowuje się do swoich ostatnich pojedynków. Blair, choć pokonała w karierze ponad tysiąc mężczyzn, wciąż jest głodna sukcesów. Ma nadzieję, że jej trwająca od ponad 18 lat passa zwycięstw będzie kontynuowana. James, czyli cudowne dziecko Freda, znów ma się zmierzyć z dwoma przeciwnikami naraz. Joe, który zostaje trafiony po gongu, udowadnia, że nadal musi pracować nad kontrolą swoich emocji. Po przegranej Krysta nie wie w jaki sposób udowodnić wszystkim, że może być zawodową pięściarką, która dorównana swojemu ojczymowi, byłemu mistrzowi bokserskiemu.

Zapowiedź wideo „Outback Fight Club”: https://youtu.be/yXGZ3SmReeg
Zobacz także:
Znakomity film „Outback Fight Club” w Fightklubie Joshua Franco vs Victor Pasillas na żywo wyłącznie w Fightklubie Hard Knocks Fighting 53 w sobotni wieczór w Fightklubie Nordic Fight Night w sobotę na żywo w Fightklubie Trzy walki o mistrzostwo świata w najbliższy weekend na żywo wyłącznie w Fightklubie

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |