Przed nami pierwszy finał Ligi Regionalnej Grupy AZOTY

Przed nami pierwszy finał...
Ligi Regionalne Grupy AZOTY wkraczają w fazę finałową. Piąte, ostatnie w tym sezonie zawody rozegrają młodzi biegacze ze Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej.

Rywalizacja toczyć się będzie na trasach w Istebnej Zaolziu.  W Tomaszowie Lubelskim odbędą się kolejne zawody Podkarpacko-Lubelskiej Ligi Regionalnej.

15 lutego młodzi biegacze narciarscy startujący w Ligach Regionalnych spotkają się w dwóch regionach Polski.  Czwarte w tym sezonie zawody Podkarpacko-Lubelskiej Ligi Regionalnej Grupy AZOTY zagoszczą po raz kolejny w Tomaszowie Lubelskim, gdzie na trasach Siwej Doliny zaplanowano biegi ze startu wspólnego stylem klasycznym.  Rywalizacja w najmłodszej grupie wiekowej juniora E będzie toczyć się na dystansie 2 km, starsze roczniki będą rywalizować na 4 oraz 6 km. Piąte, finałowe zawody Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej Grupy AZOTY wracają na trasy w Istebnej Zaolziu. W finale juniorzy E będą pobiegną łyżwą na dystansie 2 km, dla juniorów D i C przygotowano trasę o długości odpowiednio 2,5 i 3 km. 


Zobacz także:
Na finiszu kolejna Liga Regionalna Grupy AZOTY w biegach narciarskich Ligi Regionalne Grupy AZOTY wkraczają w fazę finałową Ligi Regionalne Grupy AZOTY w biegach narciarskich mają za sobą kolejne starty Kolejny tydzień startów w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY Toczy się rywalizacja w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |