Przed nami trzeci tydzień rywalizacji w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY w biegach narciarskich

Przed nami trzeci tydzień...
Przed nami kolejny tydzień startów w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY. Najmłodsi biegacze narciarscy spotkają się na trasach w Supraślu, Ustrzykach Dolnych i na Kubalonce.

25 stycznia młodzi biegacze narciarscy startujący w Ligach Regionalnych spotkają się w trzech regionach Polski.  Trzecie w tym sezonie zawody Śląsko-Beskidzkiej Ligi Regionalnej Grupy AZOTY ponownie zagoszczą na trasie na przełęczy Kubalonka leżącej na granicy Wisły i Istebnej.  Rywalizacja w najmłodszej grupie wiekowej juniora E będzie toczyć się na dystansie 2 km klasykiem, starsze roczniki będą rywalizować na 2,5 oraz 3 km. Mazowiecko-Północna Liga Regionalna tym razem odbędzie się na Podlasiu. W Supraślu juniorzy E będą pobiegną łyżwą na dystansie 1 km, dla juniorów C i D przygotowano trasę o długości odpowiednio 2 i 3 km. Podkarpacko-Lubelska Liga Regionalna Grupy AZOTY po raz pierwszy w tym sezonie zostanie rozegrana w Ustjanowej k/Ustrzyk Dolnych. Na trasie pod Żukowem  juniorzy E  i juniorzy D pobiegną na 2 km stylem klasycznym, juniorzy C na 3 km.


Zobacz także:
Na finiszu kolejna Liga Regionalna Grupy AZOTY w biegach narciarskich Ligi Regionalne Grupy AZOTY wkraczają w fazę finałową Przed nami pierwszy finał Ligi Regionalnej Grupy AZOTY Ligi Regionalne Grupy AZOTY w biegach narciarskich mają za sobą kolejne starty Kolejny tydzień startów w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY Toczy się rywalizacja w Ligach Regionalnych Grupy AZOTY

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |