Przemyt narkotyków z udziałem polskiego zawodnika MMA? - film z zatrzymania Materli

Przemyt narkotyków z...
Michał Materla jest w grupie osób podejrzewanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Film z zatrzymania szczecińskiego zawodnika MMA zamieściło Centralne Biuro Śledze Policji.

Obrońca poinformował, że Michał Materla zgadza się na wymienianie w mediach jego pełnego nazwiska.

Funkcjonariusze poznańskiego Centralnego Biura Śledczego Policji wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Poznaniu od początku tego roku rozpracowywali zorganizowaną grupę przestępczą o charakterze zbrojnym, która trudniła się przede wszystkim przemytem kokainy z Aruby do Polski. Jak ustalili policjanci, kurierzy przemycali narkotyki w  prezerwatywach metodą "na połyk".

W wyniku przeprowadzonych przeszukań na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli luksusowe samochody, ponad 117 tys. zł, 15, 5 tys. euro, zegarki i złoto. Na koncie jednego z podejrzanych zabezpieczono również 100 tys. zł na poczet przyszłych kar. 

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu skierowała do sądu 18 wniosków o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Zatrzymanym zarzucono między innymi przemyt co najmniej 40 kilogramów kokainy o wartości czarnorynkowej 14 milionów złotych i 200 kg haszyszu.  
Straty Skarbu Państwa z tytułu obrotu tytoniem i papierosami bez polskich znaków akcyzy wyniosły ponad 17 mld złotych.

Nie wiadomo jaki udział w tym procederze miał Materla, ale sprawa jest rozwojowa i możliwe są kolejne zatrzymania.

Film z zatrzymania Michała Materli - ZOBACZ


Zobacz także:
Michał Materla z zarzutami - trzy miesiące aresztu! Rousimar Palhares rywalem Materli w walce wieczoru KSW 36 KSW 35: Michał Materla vs Antoni Chmielewski (zapowiedź) Antoni Chmielewski nowym rywalem Michała Materli na KSW 35 Chalidow vs Materla na wielkim ekranie 28 listopada w Multikinie!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |