Puchar CEV: trzysetowa...

Puchar CEV: trzysetowa wygrana łodzianek z Cannes!

Drużyna Grot Budowlanych Łódź wygrała w trzech setach z RC Cannes w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu CEV.
Puchar CEV: Impel...

Puchar CEV: Impel wyeliminowany z rozgrywek!

Impel Wrocław po raz drugi przegrał 1:3 z Galatasaray Stambuł 1:3 w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Pucharu CEV. Wrocławianki zostały wyeliminowane z rozgrywek.

Puchar CEV: porażka wrocławianek w Stambule

Impel Wrocław przegrał z Galatasaray Stambuł 1:3 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu CEV.

Puchar CEV: Polski Cukier wyeliminowany!

Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrał w trzech setach z Azeryolem Baku w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu CEV. Podopieczne Bogdana Serwińskiego zostały wyeliminowane z rozgrywek.

Puchar CEV: Polski Cukier zwycięża z Azeryolem!

Polski Cukier Muszynianka Muszyna wygrał po tie-breaku z Azeryolem Baku w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu CEV.

Puchar CEV: Polski Cukier Muszynianka w 1/8 finału!

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianki Muszyny wygrały w trzech setach z VC Wiesbaden i awansowały do 1/8 finału Pucharu CEV.

Puchar CEV: porażka Polskiego Cukru w pierwszym meczu 1/16 finału

Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrał po tie-breaku z VC Wiesbaden w pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu CEV.

Dynamo Krasnodar z Pucharem CEV, w Ergo Arenie zadecydował złoty set!

PGE Atom Trefl Sopot pokonał Dynamo Krasnodar 3:1 w rewanżowym meczu finału Pucharu CEV. Pierwsze spotkanie wygrał rosyjski zespół 3:0. O zwycięstwie rywalek zadecydował złoty set, który zespół gości wygrał 15:10.

Puchar CEV: Dynamo lepsze od sopocianek w pierwszym meczu finałowym

Dynamo Krasnodar pokonało PGE Atom Trefl Sopot 3:0 w pierwszym, finałowym meczu Pucharu CEV.

Rewanżowy mecz Pucharu CEV pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki oraz Prezesa PGE

Minister Sportu i Turystyki - Andrzej Biernat oraz Prezes PGE Polskiej Grupy Energetycznej - Marek Woszczyk objęli oficjalnym patronatem honorowym mecz finałowy Pucharu CEV.