Puchar Grupy AZOTY „Bieg na Igrzyska” zainauguruje nowy sezon w Zakopanem

Puchar Grupy AZOTY „Bieg...
Już w najbliższy weekend w Zakopanem odbędą się inaugurujące sezon 2017 zawody Pucharu Grupy AZOTY. Młodzi zawodnicy i zawodniczki będą walczyć o punkty na trasach Centralnego Ośrodka Sportu.

W pierwszym dniu rywalizacji (14.01, początek o 10:00) zostaną rozegrane biegi techniką klasyczną. 10 km przebiegną juniorzy A, po 5 km: juniorki A, juniorzy B i juniorki B. Na dystansie 3 km zmierzą się ze sobą juniorzy C i juniorki C, oraz juniorzy i  juniorki D. 

Na drugi dzień zawodów (15.01., start o 10:00) zaplanowano rywalizację stylem dowolnym. 15 km przebiegną juniorzy A, juniorzy i juniorki B - 7,5 km,  juniorki A - 10 km. Na dystansie 5 km zmierzą się ze sobą juniorzy i juniorki C, a juniorzy i juniorki D pokonają trasę o długości 3 km.

W zawodach nie wezmą udziału najmłodsi biegacze - dla dwunastolatków i dzieci młodszych czyli juniorów E został przygotowany osobny cykl zawodów pod nazwą Ligi Regionalne Grupy AZOTY.  Najlepsi z tego cyklu awansują do marcowego finału Pucharu Grupy AZOTY. 


Zobacz także:
Młodzi biegacze narciarscy powracają na trasy Puchar Grupy AZOTY przekroczył półmetek Puchar Grupy AZOTY w bajkowej scenerii na Kubalonce Puchar Grupy AZOTY przenosi się w Beskidy W Tomaszowie Lubelskim rozegrano czwarte zawody Pucharu Grupy AZOTY w sezonie 2017 Zacięta rywalizacja na trasach Siwej Doliny

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |