Puchar Grupy AZOTY przenosi się do Tomaszowa Lubelskiego

Puchar Grupy AZOTY przenosi...
W najbliższą sobotę i niedzielę na trasach Siwej Doliny w Tomaszowie Lubelskim odbędą się trzecie i czwarte zawody Pucharu Grupy AZOTY 2017 w biegach narciarskich.

W pierwszym dniu rywalizacji (21.01, początek o 9:30) po raz pierwszy w tym sezonie zostaną rozegrane sprinty. Zawodnicy i zawodniczki pobiegną techniką dowolną. Dzień później (22.01., start o 9:30) zaplanowano rywalizację stylem klasycznym. 10 km przebiegną juniorzy A, juniorzy B i juniorki A i B - 5  km,. Na dystansie 3 km zmierzą się ze sobą juniorzy i juniorki C i D.

Po inauguracyjnych zawodach cyklu w Zakopanem w kategorii junior A prowadzą Justyna Pradziad z UKS Regle Kościelisko i Maciej Popieluch z Jedności Nowy Sącz, najlepsi w kategorii junior B są  Izabela Marcisz z ST Prządki Ski i Marek Welusz z SSR LZS Sokół Szczyrk, w kategorii junior C pierwsze miejsce zajmują Karolina Kohut z NKS Trójwieś Beskidzka i Bartosz Cielniak w MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, a w kategorii junior D Hanna Popko z UKS Hubal Białystok i Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka.


Zobacz także:
Młodzi biegacze narciarscy powracają na trasy Puchar Grupy AZOTY przekroczył półmetek Puchar Grupy AZOTY w bajkowej scenerii na Kubalonce Puchar Grupy AZOTY przenosi się w Beskidy W Tomaszowie Lubelskim rozegrano czwarte zawody Pucharu Grupy AZOTY w sezonie 2017 Zacięta rywalizacja na trasach Siwej Doliny

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |