Puchar Grupy AZOTY przenosi się w Beskidy

Puchar Grupy AZOTY przenosi...
W najbliższą sobotę i niedzielę na trasach Kubalonki odbędą się piąte i szóste zawody Pucharu Grupy AZOTY 2017 w biegach narciarskich.

W pierwszym dniu rywalizacji (28.01, początek o 10:00) po raz kolejny w tym sezonie młodzi biegacze i biegaczki będą rywalizować w biegach interwałowych technika klasyczną. 15 km przebiegną juniorzy A, juniorzy B i juniorki A i B - 5  km,. Na dystansie 3 km zmierzą się ze sobą juniorzy i juniorki C i D.

Dzień później (29.01., start o 10:00) po raz pierwszy w sezonie 2017 zostaną rozegrane widowiskowe biegi ze startu wspólnego. 15 km przebiegną juniorzy A, juniorzy B i juniorki A - 10 km,. Na dystansie 5 km zmierzą się ze sobą juniorki B oraz juniorzy i juniorki C, juniorki i juniorzy D pobiegną na 3 km.

Po zawodach w Tomaszowie Lubelskim w kategorii junior A prowadzą Emilia Nawara z UKS Regle Kościelisko i Mikołaj Michałek z MKS Istebna, najlepsi w kategorii junior B są  Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski i Dawid Damian z Jedności Nowy Sącz, w kategorii junior C pierwsze miejsce zajmują reprezentanci MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski Bartosz Cielniak i Magdalena Kuśmierz, a w kategorii junior D Hanna Popko z UKS Hubal Białystok i Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka.


Zobacz także:
Młodzi biegacze narciarscy powracają na trasy Puchar Grupy AZOTY przekroczył półmetek Puchar Grupy AZOTY w bajkowej scenerii na Kubalonce W Tomaszowie Lubelskim rozegrano czwarte zawody Pucharu Grupy AZOTY w sezonie 2017 Zacięta rywalizacja na trasach Siwej Doliny

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |