Raikkonen: Wyniki dalekie od oczekiwań

Raikkonen: Wyniki dalekie...
Choć Kimi Raikkonen zadowolony jest ze swoich tegorocznych poczynań, to z ogólnego wyniku Ferrari już nie.

Ferrari miało na ten rok jeden cel - walka o mistrzostwo świata. Niestety, tegoroczne mistrzostwa były dla Scuderii trudniejsze niż się spodziewano. Ostatecznie Ferrari musiało uznać wyższość nie tylko Mercedesa, ale także Red Bulla.

„Ciężko pracowaliśmy, staraliśmy się dać z siebie wszystko, ale niestety wyniki nie były takie jak chcieliśmy” - powiedział Kimi Raikkonen. „Próbowaliśmy nowych rzeczy, staraliśmy się odnotować progres, wyciągać naukę. Jako zespół pracowaliśmy bardzo dobrze, dlatego też uważam, że jesteśmy na dużo mocniejszej pozycji niż pokazują to rezultaty.”

„Jeśli miałbym dokonać porównania ostatnich dwóch lat, to owszem, z mojej strony było lepiej, ale z drugiej strony nie możemy być do końca zadowoleni, bo wyniki były dalekie od tego, czego chcieliśmy. Było kilka pozytywów, ale końcowy rezultat był daleki od tego czego oczekiwaliśmy. Trzeba wziąć pod uwagę całość - w naszym przypadku cały rok - a z miejsca na którym ukończyliśmy mistrzostwa nie możemy być zadowoleni.”




Zobacz także:
Nowy bolid Ferrari zaprezentowany! Palmer: Możliwe jest powtórzenie sukcesu Brawna Bottas: Presja Mercedesa mi nie przeszkadza Brawn chce pomóc małym zespołom Rosberg: Stawka się przetasuje Hamilton: Dzieciaki niczego się nie boją

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |