Bracia Szejowie powalczą w...

Bracia Szejowie powalczą w Rajdowych Mistrzostwach Czech

7 wymagających i zróżnicowanych rajdów, mocna obsada, zacięta walka, mnóstwo kibiców i świetnie znający trasy lokalni kierowcy z doświadczonymi zawodnikami zespołów fabrycznych na czele - tak można scharakteryzować Rajdowe Mistrzostwa Czech.
TOYOTA GAZOO Racing...

TOYOTA GAZOO Racing przygotowuje się do startu w Rajdzie Meksyku

TOYOTA GAZOO Racing rozpoczęła testy przed Rajdem Meksyku w hiszpańskiej Andaluzji, w prowincji Almería.

Sportowy awans - bracia Szeja przed nowymi wyzwaniami w sezonie 2017

Jarosław i Marcin Szeja przygotowują się do rozpoczęcia kolejnego rajdowego sezonu. Ustrońska załoga zapowiada trzeci pełny sezon startów w Rajdowych Mistrzostwach Czech, a ten rok przyniesie wyjątkowe sportowe emocje i dużo nowości.

Latvala pierwszy w Rajdzie Szwecji - kierowca Toyoty liderem Rajdowych MŚ

Jari-Matti Latvala wygrał Rajd Szwecji, drugą rundę Rajdowych Mistrzostw Świata. Jest to pierwsze zwycięstwo Toyoty w rajdzie FIA WRC od Rajdu Chin w 1999 roku i 44. wygrany rajd mistrzowskiego cyklu w historii marki.

Jari-Matti Latvala i Juho Hanninen startują w Rajdzie Szwecji Toyotą Yaris WRC

Już jutro rozpoczyna się Rajd Szwecji, drugie eliminacje Rajdowych Mistrzostw Świata. Dla Jariego-Mattiego Latvali i Juho Hänninena prowadzących dwa Yarisy WRC będzie to drugi rajd w barwach TOYOTA GAZOO Racing.

Pierwszy samochód rajdowy Toyoty

Toyopet Crown Deluxe zadebiutował na japońskim rynku w 1955 roku jako luksusowy samochód średniej wielkości.

Największe sukcesy Toyoty w Rajdzie Monte Carlo

W ten weekend Toyota powróciła w bardzo dobrym stylu do startów w legendarnym Rajdzie Monte Carlo. Jari-Matti Latvala zajął 2. miejsce za kierownicą Yarisa WRC.

Latvala drugi na Rajdzie Monte Carlo - udany debiut Toyoty

TOYOTA GAZOO Racing ukończyła 85. Rallye Monte-Carlo, najstarszą i najbardziej prestiżową rundę FIA World Rally Championship.

Miejsce na podium dla zespołu De Rooy i Goodyear w Rajdzie Dakar

Mimo prowadzenia przez kilka etapów i skutecznej walki z bardzo trudnymi warunkami, zespół De Rooy musiał zadowolić się trzecim i czwartym miejscem w kategorii pojazdów ciężarowych w Rajdzie Dakar 2017.

Toyota GT86 2017 z nowym trybem jazdy sportowej

Toyota GT86 to lekkie, dynamiczne coupé z silnikiem umieszczonym z przodu i tylnym napędem. Jego twórcy inspirowali się bogatymi tradycjami Toyoty w dziedzinie konstrukcji samochodów sportowych.

O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS | www.betplatform.com