Dwa dni pięknej walki, jedna szykana i drugi stopień podium

11 odcinków specjalnych 52. Rajdu Dolnośląskiego było prawdziwym spektaklem sportowej walki, jaką stoczyli Jacek Jurecki i Kacper Wróblewski.
Trzecie podium Kasperczyka...

Trzecie podium Kasperczyka i Sytego w Rajdzie Dolnośląskim

W zakończonym Rajdzie Dolnośląskim Tomek Kasperczyk i Damian Syty wywalczyli trzecią pozycję w klasyfikacji generalnej.

Łukasz Pieniążek drugi w WRC 2 w Rajdzie Portugalii!

Łukasz Pieniążek (Printsport Racing, Skoda Fabia R5) zajął drugie miejsce w kategorii WRC 2 i dziewiąte w klasyfikacji generalnej 52. Rajdu Portugalii.

46. Rajd Cesky Krumlov: świetne tempo, feralny czwarty oes

Po trzech pierwszych oesach Rajdu Cesky Krumlov Jarek i Marcin Szejowie zajmowali trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.

Toyota triumfuje w Rajdzie Argentyny

Estoński kierowca Ott Tänak z zespołu TOYOTA GAZOO Racing wywalczył wspaniałe zwycięstwo w Rajdzie Argentyny, startując w swej piątej imprezie za kierownicą Toyoty Yaris WRC.

Maciej Hawro i Patryk Kielar w Mistrzostwach Podkarpacia

Tydzień po inauguracyjnej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski rusza kolejny rajdowy cykl.

Niewiarygodny pojedynek w 2WD - o wygranej zadecydowało 1,5 sekundy

Rywalizacja wśród samochodów napędzanych na jedną oś zawsze wywoływała ogromne emocje. Dawno jednak nie oglądaliśmy aż tak wyrównanego pojedynku o zwycięstwo, jaki stoczyli Jacek Jurecki i Kacper Wróblewski.

Podwójne zwycięstwo ORLEN Team

Po pięciu dniach zaciętej rywalizacji na piaskach Kataru, polscy zawodnicy ORLEN Team sięgnęli po najwyższe trofea w swoich kategoriach. Kuba Przygoński oraz Maciek Giemza zwyciężyli QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2018.

Rajd Baborowa: pierwsze zwycięstwo Damiana Kostki

Otwarcie sezonu i rajd na nowych trasach zawsze są zwiastunem sporych emocji.

Car Speed Racing i Mateusz Gołek zadowoleni z Memoriału

W miniony weekend ekipa Car Speed Racing już drugi raz wspólnie z Mateuszem Gołkiem stanęła do rywalizacji w Rajdzie Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza.