Rekordowe licytacje Effectora na WOŚP!

Rekordowe licytacje...
Gadżety Effectora Kielce, jak co roku, cieszyły się dużą popularnością wśród licytujących. Ale w tym roku osiągnęły wyjątkowo wysokie kwoty.

Na orkiestrowej scenie na kieleckim Rynku pojawili się zawodnicy Effectora - Krzysztof Antosik i Andrzej Orobko. Dumnie prezentowali koszulkę meczową i piłkę klubową, opatrzone autografami całej drużyny. Na scenie towarzyszyła im wierna kibicka Effectora, radna Rady Miasta Kielce - Joanna Winiarska. Licytacja tych przedmiotów była naprawdę gorąca. Koszulka ostatecznie trafiła w ręce małej Zuzi, która wraz ze swoim tatą wrzuciła za nią do puszki WOŚP kwotę 850 zł. Z kolei licytację piłki wygrał... Sławomir Szmal. Utytułowany szczypiornista Vive Tauron Kielce podarował ją swojemu synowi Filipowi zasilając konto Orkiestry kwotą 500 zł. 

Licytacje pamiątek Effectora odbywały się też w innych sztabach, na terenie Kielc i całego województwa świętokrzyskiego. Klub Kibica Effectora Kielce powalczył o piłkę klubową w Chęcinach. Z kolei na aukcjach prowadzonych w Kieleckim Centrum Kultury, Voucher na kolację z wybranym zawodnikiem Effectora Kielce wylicytowała Kamila Drezno - jedna z czołowych tancerek Polski w tańcu towarzyskim, posiadająca międzynarodowa klasę taneczną „S” w obu stylach tanecznych. Ale jeszcze nie zdecydowała, którego z naszych siatkarzy zaprosi na wygraną kolację. 

Nie znamy jeszcze efektów licytacji gadżetów Effectora z pozostałych sztabów. Mamy nadzieję, że oferowane kwoty w znacznym stopniu zasiliły konto Wielkiej Orkiestry Społecznej Pomocy i pomogą w zakupie sprzętu medycznego, która w tym roku grała dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej.


Zobacz także:
Aleksiej Nałobin w Effectorze Kielce! Effector będzie jeździć Toyotami CH-R Były reprezentant Turcji Sinan Tanik nowym szkoleniowcem Effectora Kielce! Alex Karkosik zagrał razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Karol Basz dla WOŚP!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |