Reprezentacja Polski spotkała się ze zwycięzcami Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Reprezentacja Polski...
Piłkarze reprezentacji Polski wraz z selekcjonerem Adamem Nawałką spotkali się w Gdańsku z drużynami dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12, które w maju na Stadionie PGE Narodowym wygrały XVI edycję Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Zespoły chłopców z woj. zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz dziewczynek z woj. mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego mogły osobiście poznać swoich piłkarskich idoli, w tym ambasadora turnieju - Arkadiusza Milika. Wspólne zdjęcia i autografy to nie wszystko, ponieważ dzieci przygotowały też dla Biało-Czerwonych niespodziankę, czyli specjalny filmik z życzeniami powodzenia na nadchodzących mistrzostwa Europy we Francji, składający się z wypowiedzi uczestników tegorocznej edycji rozgrywek. Piłkarze i selekcjoner Nawałka z uśmiechem na twarzy przyjęli podpowiedzi i ciepłe słowa młodych piłkarskich talentów. 

Spotkanie z reprezentacją Polski to nie koniec atrakcji nagrody głównej za zwycięstwo w XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na dzieci czeka jeszcze mnóstwo wrażeń, z których najważniejszym będzie możliwość kibicowania na żywo polskiej kadrze w meczu przeciwko Holandii.

Szczegółowe informacje o Turnieju znajdują się na stronach: www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl


fot. Cyfrasport
fot. Cyfrasport

fot. Cyfrasport
fot. Cyfrasport

fot. Cyfrasport
fot. CyfrasportZobacz także:
Rusza Turniej o Puchar Tymbarku w Rumunii Leo Messi jest najlepszy na świecie... ale to jest porażka! Poważna kontuzja Arkadiusza Milika! Kibice w katowickim Spodku pożegnali Pawła Zagumnego Reprezentacja Polski wizerunkowo wygrała na Euro 2016! Wartość piłkarzy podskoczyła ponad dwukrotnie! Kazachstan - Polska: znamy skład reprezentacji Polski!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |