LeaseTake Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki, De Giorgi z nowym samochodem!

Pierwszy Multisalon Wynajmu Samochodów w naszym kraju nawiązał szeroką współpracę z Polską Siatkówką. Działający zaledwie od ponad roku LeaseTake, został Partnerem Motoryzacyjnym Polskiej Siatkówki na następne trzy lata.
Ferdinando De Giorgi nowym...

Ferdinando De Giorgi nowym trenerem reprezentacji Polski siatkarzy!

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej przychylił się do rekomendacji Zespołu ds. wyboru trenera męskiej kadry i zatwierdził Ferdinanda De Giorgiego na stanowisko selekcjonera męskiej Reprezentacji Polski.

Kolejna pula biletów na półfinały i mecze o medale Eurovolley Poland 2017!

Bardzo szybko wyprzedana została pierwsza pula biletów na mecze półfinałowe i o medale EUROVOLLEY POLAND 2017.

ME kobiet 2017: znamy rywalki Polek!

W Centrum Haydara Alijewa w Baku odbyło się dziś losowanie grup mistrzostw Europy siatkarek, które zorganizują Azerbejdżan i Gruzja. Reprezentacja Polski zagra w grupie A z gospodarzem Azerbejdżanem, Niemcami i Węgrami.

Eurovolley 2017: znamy rywali Polaków!

W krakowskim Teatrze im. Juliusza Słowackiego odbyła się Gala Losowania grup EUROVOLLEY POLAND 2017, którą prowadzili Karolina Szostak i Jerzy Mielewski.

Eliminacje ME: Polki niepokonane w grupie C!

Reprezentacja Polski odniosła komplet zwycięstw i zajęła pierwsze miejsce w grupie C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek. Polki już w sobotę zapewniły sobie awans do mistrzostw Europy!

Eliminacje ME: piąta wygrana i awans Polek!

Reprezentacja Polski wygrała z Finlandią 3:1 w meczu grupy C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek. Dzięki piątemu zwycięstwu z rzędu Polki zapewniły sobie awans do mistrzostw Europy!

Eliminacje ME: pewna wygrana Polek na początek turnieju w Bielsku-Białej!

Reprezentacja Polski wygrała w trzech setach z Estonią w meczu grupy C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek.

Eliminacje ME: komplet punktów Polek w grupie C!

Reprezentacja Polski wygrała z Węgierkami 3:1 i z kompletem punktów zajęła pierwsze miejsce w grupie C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek. Już 23 września początek turnieju rewanżowego w Bielsku-Białej

Eliminacje ME: Polki rozbiły Estonki!

Reprezentacja Polski odniosła drugie zwycięstwo z rzędu wygrywając w trzech setach z Estonią w sobotnim meczu grupy C eliminacji do mistrzostw Europy siatkarek.