Robert Lewandowski rankingowo

Robert Lewandowski rankingowo
Robert Lewandowski jest od czterech lat w czołówce najpopularniejszych polskich sportowców.

Największy skok znajomości w rankingu piłkarz odnotował po 2011 roku, kiedy to z 32. pozycji znalazł się na 2. miejscu, zaraz za Adamem Małyszem - wynika z cyklicznego raportu Sponsoring Monitor ARC Rynek i Opinia.

Sukcesy Roberta Lewandowskiego oraz jego znajomośc jako sportowca wyraźnie wpływają na jego pozycję w rankingu najpopularniejszych polskich sportowców. 

„Robert Lewandowski jest od kilku lat w czołówce najbardziej znanych polskich sportowców, obok Adama Małysza i Justyny Kowalczyk. Poziom znajomości na samym szczycie naszego rankingu jest bardzo wyrównany i nie ma znaczących różnic między miejscem pierwszym, drugim i trzecim. Porównanie tej znajomości na przestrzeni lat pokazuje jednak, że w przypadku sportowców rewelacyjne wyniki i forma mogą spowodować, że w krótkim czasie pozycja w rankingu może się istotnie zmienić. Trzeba to jednak podkreślić, że zasada ta nie dotyczy wszystkich dyscyplin sportowych. Na popularność sportowca wpływają nie tylko jego sukcesy zawodowe, lecz również aktywność w mediach, również nie związana ze sportem. Takim przykładem mogą być siatkarze, którzy, mimo iż w ostatnich latach święcili triumpfy na arenie międzynarodowej w dużej mierze traktowani są jako drużyna i ich sukcesy sportowe nie wpływają na pozycje poszczególnych zawodników w rankingu popularności” - mówi Michał Piechocki z ARC Rynek i Opinia.
Zobacz także:
Robert Lewandowski wraz z marką OSHEE wspierają reprezentację Polski Amp futbol Bundesliga: Bayern zmiażdżył Hamburg, hat-trick Lewandowskiego! Bundesliga: Piszczek z golem i asystą, Lewandowski ratuje remis Bayernowi! Liga Mistrzów: Bayern gromi Arsenal, gol i asysta Lewandowskiego! Bundesliga: Bayern wygrywa z Freiburgiem, Lewandowski bohaterem! Bundesliga: mecz na szczycie dla Bayernu, gol Lewandowskiego!

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |