Rousimar Palhares rywalem Materli w walce wieczoru KSW 36

Najniebezpieczniejszy zawodnik MMA na świecie Rousimar Palhares (18-7, 15 Sub) będzie przeciwnikiem Michała Materli (23-5, 5 KO, 12 Sub) w walce wieczoru KSW 36, 1 października w Zielonej Górze.

Brazylijski „Pniak” jest znany na całym świecie nie tylko z zabójczych dźwigni na nogi, ale również z tego, że jego rywale po pojedynkach z nim miesiącami dochodzą do pełnej sprawności.

W 2010 roku przekonał się o tym ubiegłoroczny rywal Materli Tomasz Drwal, nie inaczej było z takimi tuzami światowego MMA jak mistrz Stikeforce Jake Shields, podwójny mistrz World Series of Fighting David Branch czy pretendent do pasa UFC Jon Fitch.

Dla Materli pojedynek z niezwykle groźnym Brazylijczykiem będzie kolejnym wyzwaniem na drodze do odzyskania mistrzowskiego pasa KSW w wadze średniej.

Pierwsza pula biletów na galę KSW 36, 1 października w hali CRS w Zielonej Górze jest już dostępna w zamkniętej przedsprzedaży. Wejściówki na najlepsze sektory na trybunach są dostępne po uprzedniej rejestracji adresu e-mail w serwisach eBilet.pl i aBilet.pl.


Zobacz także:
Przemyt narkotyków z udziałem polskiego zawodnika MMA? - film z zatrzymania Materli Michał Materla z zarzutami - trzy miesiące aresztu! Matusewicz vs Mazur - Zielona Góra kontra Leszno na KSW 36 Znakomici Brazylijczycy Lipski i Erbst wystąpią na KSW 36 Leszek Krakowski powraca na KSW 36 w nowej wadze Sokoudjou rywalem Narkuna na KSW 36, druga pula biletów w sprzedaży

Wasze komentarze
Skomentuj
Dodaj komentarz


O nas | Redakcja | Praca | Partnerzy | Reklama | Kanały RSS |